Cena
Producenci

Filtruj wg

Cena
-
Producenci

Syfon do wanny to element niezwykle ważny element, do którego wyboru zazwyczaj nie przywiązujemy zbytniej uwagi. Niestety błędnie dobrany syfon może przysporzyć nam wielu kłopotów. Dlatego też warto zastanowić się jaka konstrukcja będzie dla nas najlepsza.

Wybierając odpowiedni model syfonu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego konstrukcję. Jego rozmiar jak również budowa powinny być dostosowane do wanny, którą posiadamy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na sposób czyszczenia tego elementu. Niektóre z nich można łatwo wyczyścić „od góry”, przy czyszczeniu innych musimy się trochę napracować. Ważne aby syfon był dobrany do zabudowy naszej wanny oraz jej konstrukcji.

Równie istotną kwestią jest odpowiedni, wysokiej jakości materiał. Zastosowanie solidnego syfonu oszczędzi nam częste naprawy oraz nagłe zalania. Wysokiej jakości syfony zapewnią szybkie i bezawaryjne odprowadzenie wody z naszej wanny.

Syfon przeznaczony do wanny wyróżniają wydłużone rury, które zazwyczaj są pozbawione wystających elementów co zapobiega szybkiemu zapychaniu. Dodatkowo podczas poszukiwania odpowiedniego syfonu można się spotkać z dwoma możliwościami montażu: klasycznej, podwieszanej, jak również podtynkowej. Wersja podtynkowa zajmuje dużo mniej miejsca, dzięki czemu sprawdzi się w przypadku montażu na niewielkiej przestrzeni.

Pozostałe akcesoria do wanien dostępne tutaj.