< wróć do poprzedniej strony

Obudowy brodzików

Cena
Producenci

Filtruj wg

Cena
-
Producenci

Obudowa do brodzika to proste rozwiązanie na estetycznie wykończoną łazienkę. Dostępność w wielu rozmiarach oraz wzorach pozwala na idealnie dopasowanie jej do naszego brodzika oraz całej aranżacji.

Niewątpliwą zaletą obudowy przeznaczonej do brodzików jest to, iż ułatwia dostęp do syfonu oraz połączeń wodnych. Dlatego w razie ich awarii nie musimy demontować płytek, lub innych elementów – wystarczy, że zdejmiemy obudowę, a po przeprowadzonej naprawie założymy ją ponownie. Oprócz tego element ten sprawia, że łazienka wygląda atrakcyjniej.

Decydując się na obudowę do brodzika warto zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana, jak również jej strukturę oraz kształt. Gładkie powierzchnie bez zbędnych elementów będą dużo łatwiejsze do wyczyszczenia. Podczas zakupu idealnego modelu należy również dokładnie zebrać wymiary naszego brodzika, aby obudowa dokładnie do niego przylegała.

Obudowy różnią się konstrukcją. Wśród produktów odnajdziemy modele ułożone w kształt litery „L” – przeznaczone do zabudowy brodzików narożnych, jak również „U” w przypadku brodzików ustawionych tylko przy jednej ze ścian.

Montując brodzik warto pamiętać o prawidłowym montażu syfonu. Syfony przeznaczone do brodzików znajdziecie tutaj.

Planujesz zakup nowego brodzika? Szeroki wybór brodzików w różnych kształtach i rozmiarach znajdziesz tutaj.