Cena
Producenci
Seria
Długość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kolor
Materiał
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
Seria
Długość (cm)
więcej... mniej
Szerokość (cm)
więcej... mniej
Wysokość (cm)
więcej... mniej
Kolor
Materiał
Promocje
W magazynie

Zestaw 5 nóżek do brodzików
3 szt
61,01 zł/szt

Zestaw 8 nóżek do brodzików
3 szt
89,67 zł/szt

Brodziki – niezależnie od kształtu i rozmiaru będą odpowiednio działały poprawnie tylko, jeśli zostaną zamontowane w prawidłowy sposób. Dlatego więc poszukując preferowanego modelu należy również zwrócić uwagę na pasujące do niego akcesoria.

Akcesoria do brodzika odgrywają kluczową rolę w prawidłowym montażu. Wśród pomocnych akcesoriów brodzikowych możemy odnaleźć różnego rodzaju stelaże jak również nóżki do brodzika. Nogi do brodzika zapewniają całej konstrukcji stabilne podparcie. Poprzez dopasowanie wysokości nóg i wypoziomowanie brodzika możemy pomóc w prawidłowym odprowadzaniu wody z jego powierzchni. Nogi przeznaczone do brodzików są dodatkowo odporne na wilgoć i wodę, dzięki czemu stanowią solidne podparcie brodzika przez wiele lat.

Jeżeli nie planujesz zastosowania standardowego brodzika warto pomyśleć np. o panelach do natrysków bezbrodzikowych. Zabudowanie specjalnej ramy w podłodze pozwoli nam na schowanie wszelkich elementów połączeniowych. Dzięki temu podłoga w naszej łazience będzie gładka i jednolita, co optycznie powiększy pomieszczenie.

Syfony do brodzików znajdziesz tutaj.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.