Największa w Polsce sieć salonów łazienkowych - jesteśmy już w blisko 60 miastach Polski! 

Sieć Salonów Łazienek BLU to własność firmy BLU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - jednego z największych przedsiębiorstw na budowlanym rynku hurtowym. Jesteśmy już w 64 miastach Polski, zaś za obsługę logistyczną odpowiada jedno z największych i najnowocześniejszych centrów w naszym kraju. 

Łączymy usługi i sprzedaż w koherentną całość. Dostarczamy wysokiej jakości profesjonalny projekt wraz z kompletem produktów w nim zastosowanych. Wszystkie rozwiązania, które proponują nasi projektanci to rozwiązania od ręki dostępne w naszym centrum dystrybucyjnym. 

Korzystając z usług BLU masz pewność, że Twój wymarzony projekt zostanie zrealizowany dokładnie tak, jak został nakreślony na desce projektanta (a raczej w jego komputerze). 

Historia

Działalność detaliczną rozpoczęliśmy 6 grudnia 2005 roku i od początku naszą misją jest tworzenie „łazienek na miarę” każdego Klienta, jego gustów, upodobań, potrzeb i finansowych możliwości. Tworząc strategię działania sieci detalicznej Zarząd bazował na bogatym, kilkunastoletnim wówczas, doświadczeniu istnienia na rynku, czego wynikiem jest między innymi decyzja o ścisłej współpracy przede wszystkim z czołowymi polskimi producentami. 

Asortyment

Jednocześnie, jako odzew na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów i zewnętrznych projektantów coraz szerzej wdrażamy również marki producentów włoskich i hiszpańskich. Nasza oferta, to nie tylko płytki ceramiczne ale również bogaty wachlarz baterii, ceramiki łazienkowej, prysznicy, wanien, zlewów kuchennych, grzejników oraz akcesoriów łazienkowych a także chemia budowlana i specjalistyczne środki do pielęgnacji łazienki.

Nasze centrum logistyczne

Spółka LogiQ jest jedną ze spółek Grupy BLU (dawniej Refleks). Została powołana w celu wybudowania i zarządzania najnowocześniejszym i największym w Polsce magazynem w branży dystrybucji płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek.

Centrum Logistyczne LogiQ zlokalizowane jest w Koluszkach przy ul. Nasiennej 15. LogiQ to magazyn o powierzchni ponad 15 tys. m/kw i pojemności docelowej ok. 30 tys. miejsc paletowych. Wysokość magazynu to 14 metrów, a wysokość składowania wynosi prawie 11 m. Można tu jednocześnie obsłużyć kilkanaście pojazdów z dostawami i wysyłkami.

Magazyn pracuje w godzinach 6-22 w dni powszednie (pon-pt) w systemie dwóch zmian. W tej chwili w LogiQ na magazynie pracuje około 70 pracowników, dodatkowo ok. 20 osób w działach logistyki i wsparcia.

Grupa BLU (dawniej Refleks) i Spółka LogiQ zainwestowały w to przedsięwzięcie ok. 25 mln zł.

Centrum logistyczne Logiq

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.