Cena
Producenci
Seria
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
Promocje
W magazynie

Zestawy mebli to praktyczne rozwiązanie na spójny system przechowywania w łazience. Prawidłowo dobrany zestaw mebli nie tylko zapewni nam więcej przestrzeni, ale również dopasuje się i pokreśli stylistykę aranżacji.

Łazienka jest zazwyczaj niewielkim pomieszczeniem, które musi spełniać wiele funkcji. Muszą się tam znaleźć nie tylko elementy niezbędny przy aranżacji tego pomieszczenia takie jak: wanna lub prysznic, toaleta i umywalka, ale również specjalnie wyznaczone strefy na przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy.

W skład zestawów mebli łazienkowych wchodzi zazwyczaj szafka podumywalkowa, a także słupek. Wybierając zestaw mebli do łazienki należy zastanowić się co będziemy tam przechowywać. W przypadku niewielkich rzeczy lub kosmetyków odpowiednim wyborem mogą okazać się szafki wyposażone w szuflady. Obecnie coraz więcej szafek, zwłaszcza tych podumywalkowych posiada praktyczne organizery, które dodatkowo ułatwiają segregacje naszych kosmetyków. Jeżeli jednak planujemy zakup szafek z myślą o stawianiu w nich chemii, bądź większych płynów np. do kąpieli najlepszą opcją mogą okazać się szafki z półkami i otwieranymi drzwiczkami.

Jeżeli chcemy, aby meble łazienkowe posłużyły nam przez wiele lat należy zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. Ze względu na dużą wilgotność panującą w łazience płyty z których składają się szafki powinny być odporne na wodę oraz wilgoć. Dzięki temu ich powierzchnia będzie wyglądała dobrze przez długi czas.

Skompletuj zestaw szafek dopasowany do Twojej łazienki:

szafki górne - kliknij tutaj

słupki łazienkowe - kliknij tutaj

szafki pod umywalkę - kliknij tutaj

szafki z umywalką - kliknij tutaj

konsole - kliknij tutaj

blaty łazienkowe - kliknij tutaj

lustra - kliknij tutaj

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.