< wróć do poprzedniej strony

Umywalki na szafkę

Cena
Producenci
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kształt umywalki
Kolor umywalki
W magazynie

Filtruj według

Cena
-
Producenci
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kształt umywalki
Kolor umywalki

Umywalki na szafkę to komfortowe rozwiązanie do wielu łazienek. Dostosowanie rozmiarów umywalki do szafki sprawia, że otrzymujemy estetyczną i zgraną całość.

Do głównych zalet umywalek na szafkę możemy zaliczyć ich łatwy montaż. W odróżnieniu do klasycznych podwieszanych umywalek, modele stawiane na szafce sprawią, że zyskamy dodatkowe miejsce na przechowywanie niezbędnych rzeczy. Dodatkowo takie umywalki często są wyposażone w specjalny otwór na baterię, dzięki czemu nie musimy się martwić o jej prawidłowe zamontowanie.

Wybierając odpowiednią umywalkę na naszą szafkę należy zwrócić szczególną uwagę na jej wymiary. Tylko prawidłowo dopasowana rozmiarami umywalka stworzy spójną i estetyczną całość. Producenci często oferują również kompletne zestawy dopasowanych do siebie umywalek oraz szafek. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasza łazienka będzie prezentowała się dobrze.

Tak jak w przypadku pozostałych umywalek tak i w tej kategorii możemy znaleźć modele wykonane z różnych materiałów, różniących się od siebie wyglądem bądź wytrzymałością. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest ceramika, która jest niezwykle trwała, a jej design dopasuje się do większości wnętrz. Umywalki na szafkę występują zazwyczaj w dwóch kształtach: prostokątnym oraz kwadratowym.

Wybierz umywalkę dopasowaną do swojej łazienki:

umywalka ścienna - kliknij tutaj.

umywalka nablatowa - kliknij tutaj.

umywalka wolnostojąca - kliknij tutaj.

umywalka wpuszczana w blat lub podblatowa - kliknij tutaj.

Różnorodne baterie umywalkowe znajdziesz tutaj.