< wróć do poprzedniej strony

Akcesoria do zlewów i baterii kuchennych

Cena
Producenci
Seria
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kolor
Materiał
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
Seria
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kolor
Materiał
Promocje
W magazynie

  • McAlpine

Sito zlewozmywakowe z zatrzaskiem metalowym, chrom
13 szt
29,27 zł/szt
  • McAlpine

Śruba do sita zlewozmywakowego L-70 mm
8 szt
20,79 zł/szt

Zlew i bateria kuchenna już wybrane, ale nadal nie spełniają naszych oczekiwań? Funkcjonalność tych przedmiotów możemy poprawić wyposażając je w odpowiednie akcesoria. Szeroki wybór akcesoriów do zlewozmywaka jak również do baterii kuchennej może znacząco usprawnić i ułatwić nasze codzienne czynności.

Akcesoria przeznaczone do zlewu lub baterii kuchennej są wykonane z różnych materiałów, a ich konstrukcje są przeznaczone do montażu bezpośrednio w zlewie lub na baterii, jak również w ich pobliżu. Elementy te możemy dopasować do naszej aranżacji nie tylko rozmiarem, ale również stylem i budową, dzięki czemu uzyskamy spójną i estetyczną przestrzeń.

Akcesoria do zlewozmywaka

Fanom minimalistycznych aranżacji i dopasowanych do siebie elementów z pewnością spodoba się dozownik na mydło lub płyn do mycia naczyń wbudowany w blat. Element ten pomoże w pozbyciu się zbędnych, plastikowych opakowań z naszego blatu, tworząc przy tym mniej zagraconą i funkcjonalną przestrzeń.

Nie jest to oczywiście jedyny element, który może poprawić funkcjonalność zlewozmywaka. Wśród najczęściej wybieranych przedmiotów znajdują się również korki, sitka, kratki do zlewu, ociekacze, jak również zwijane maty czy dodatkowe pojemniki.

Akcesoria do baterii kuchennej

Jednym z głównych elementów każdej kuchni jest bateria. Prawidłowo dobrany model może ułatwić nam codzienne korzystanie ze zlewu. Akcesoria przeznaczone do baterii kuchennej pozwalają na dodatkowe ulepszenie funkcjonalności tej strefy. Często spotykanym elementem jest perlator, który dodatkowo napowietrzy strumień wody, sprawiając że będzie wydawał się znacznie większy. Dzięki temu możemy znacząco obniżyć wysokość naszych rachunków. Wśród niezbędnych elementów znajdują się również wylewki, rozety montażowe jak również wymienne głowice.

Szukasz syfonu do zlewozmywaka? - KLIKNIJ TUTAJ

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.