< wróć do poprzedniej strony

Postumenty i półpostumenty

Cena
Producenci
Seria
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kolor
Materiał
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Głębokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
Wysokość (cm)
-
Kolor
Materiał
Promocje
W magazynie

Postumenty oraz półpostumenty to niezwykle estetyczne elementy dekoracyjne każdej łazienki, które sprawdzą się w aranżacjach wyposażonych w umywalkę podwieszaną.

Rolą postumentów oraz półpostumentów jest skuteczne ukrycie zbędnych elementów takich jak syfon, dzięki czemu pomieszczenie wygląda bardziej estetycznie i minimalistycznie. Wśród bogatej oferty produktów znajdziemy stojące, wysokie postumenty jak również niższe półpostumenty, występujące zarówno w minimalistycznych, gładkich wersjach oraz bardziej ozdobnych i eleganckich. Dzięki temu możemy dokładnie dopasować go do naszej aranżacji.

Elementy te są często spotykane w starszych aranżacjach, jednak coraz częściej sięga się po nie również w łazienkach nowoczesnych, w których stanowią dodatkowy element dekoracyjny. Postumenty oraz półpostumenty są najczęściej wykonywane z wysokiej jakości ceramiki, która jest odporna na uszkodzenia, dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat. Dodatkowo producenci często stosują różnorodne powłoki ochronne, które dodatkowo ułatwiają ich czyszczenie.

Wybierz umywalkę ścienną dopasowaną do swojej łazienki. Różnorodne kształty i rozmiary znajdziesz tutaj.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.