< wróć do poprzedniej strony

Środki do czyszczenia i inne akcesoria kuchenne

Cena
Producenci
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
Promocje
W magazynie

  • Deante

Impregnat do produktów granitowych - 200 ml
4 szt
30,01 zł/szt
  • Deante

Pasta do czyszczenia zlewozmywaków, umywalek i brodzików granitowych – 250 ml
2 szt
26,94 zł/szt

Pięknie wyglądające pomieszczenie to przede wszystkim takie, w którym jest czysto! Kuchnia to miejsce, w którym o porządek należy dbać szczególnie. Zabrudzenia powstające podczas krojenia, gotowania, smażenia czy pieczenia potraw skłaniają nas do systematycznego dbania o wszystkie powierzchnie. Niestety nie zawsze mamy na to czas, a co za tym idzie, w naszych piekarnikach lub na kuchence zaczyna osadzać się coraz więcej tłuszczu. 

Z pomocą przychodzą wysokiej jakości środki do czyszczenia kuchennych powierzchni. Środki czyszczące to nic innego jak chemiczne roztwory, które w swoim składzie posiadają substancje ułatwiające czyszczenie, odtłuszczające lub opóźniające osadzanie się kuchu. Ich dokładnie opracowane formuły pozwolą nam na wyczyszczenie najczęściej używanych i najbardziej podatnych na zabrudzenia powierzchni. Dodatkowo ich składy sprawiają też, że czyszczone przez nas powierzchnie nie ulegną zniszczeniu. Wśród środków do czyszczenia możemy wyróżnić takie, które sprawdzą się do kuchenek lub piekarników, blatów, zlewów oraz frontów szafek. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych preparatów czyszczących nasza kuchnia będzie lśniła jak nowa! 

Środki do czyszczenia możemy podzielić na koncentraty oraz płyny. Pierwsze z nich są skoncentrowaną formą płynu, który przed użyciem należy dodatkowo rozcieńczyć z wodą w odpowiednich proporcjach podanych na opakowaniu. Płyny są natomiast gotowym roztworem, który możemy stosować bezpośrednio na czyszczonej powierzchni bez rozrabiania. Aby zapewnić naszym powierzchniom jak najlepszy wygląd przez długi czas należy stosować środki przeznaczone do konkretnych materiałów. Szczególnie narażonym na działanie płynów może być drewno – źle dobrany preparat sprawi, że zmatowieje lub się przebarwi. Niezwykle ważne jest to również w przypadku kuchenek zarówno gazowych jak i indukcyjnych. 

Jednak płyny czyszczące to nie wszystko. Sprzątając kuchnię warto skorzystać też z innych akcesoriów, które znacząco ułatwią nam te zdanie. Przydatne mogą okazać się odpowiednio dobrane szmatki, ścierki jak również gąbki, które dokładnie rozprowadzą płyn po czyszczonej powierzchni, a później pozwolą nam ją dokładnie doczyścić. Wśród najczęściej wybieranych produktów znajdują się również „magiczne gąbki”, które są nasączone płynem czyszczącym. Dzięki temu nie musimy stosować dodatkowych sprayów czy mleczek do czyszczenia kuchennych powierzchni. Magiczna gąbka lekko namoczona w wodzie pozwoli nam uporać się z kuchennymi zabrudzeniami. 

Planujesz remont swojej kuchni? Sprawdź co może Ci się przydać! 

Płytki ścienne - KLIKNIJ TUTAJ 

Płytki podłogowe - KLIKNIJ TUTAJ 

Fugi do płytek - KLIKNIJ TUTAJ

Kleje do płytekKLIKNIJ TUTAJ

Zlewozmywak kuchenny - KLIKNIJ TUTAJ 

Bateria kuchenna - KLIKNIJ TUTAJ

Syfony i półsyfony kuchenne - KLIKNIJ TUTAJ

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.