< wróć do poprzedniej strony

Umywalki nablatowe

Cena
Producenci
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kształt umywalki
Kolor umywalki
W magazynie

Filtruj według

Cena
-
Producenci
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kształt umywalki
Kolor umywalki

IÖ Idde IÖ Idde
  • Nowy

Umywalka nablatowa, 32,5x45,5 cm
162 szt
307,99 zł/szt
IÖ Alta IÖ Alta
  • Nowy

Umywalka nablatowa, 42x65 cm
20 szt
519,06 zł/szt

Umywalka nablatowa to stylowe i komfortowe rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne. W aranżacjach nowoczesnych łazienek możemy zauważyć coraz częściej pojawiające się różnorodne blaty z postawionymi na nich umywalkami. Jest to niewątpliwy trend ostatnich sezonów. Nic w tym dziwnego – łazienkowe umywalki nablatowe umożliwiają wybór dowolnego kształtu oraz rozmiaru, który nie musi być dostosowany do wybranej przez nas szafki.

Cechą charakterystyczną umywalek stawianych na blacie jest ich szybki montaż. Wystarczy blat oraz otwory niezbędne do podłączenia syfonu oraz baterii. Dodatkowym atutem takie rozwiązania jest mnogość kształtów oraz kolorów jakie mogą przybrać umywalki. Znajdziemy tutaj zarówno konstrukcje kwadratowe, okrągłe, eliptyczne lub prostokątne.

Wybierając odpowiednią umywalkę nablatową do naszej łazienki należy zwrócić uwagę na parę aspektów. Przede wszystkim należy dopasować design umywalki do stylu całej łazienki, zarówno kształtem jak również kolorem. Dodatkowo musimy zastanowić się z jakiego materiału ma być wykonana. Opcją zdecydowanie najpopularniejszą są umywalki wykonane z ceramiki. Ich trwała oraz uniwersalna konstrukcja sprawdza się w wielu aranżacjach.

Jednak ceramika to nie jedyny materiał, z którego są produkowane umywalki nablatowe. Oprócz niej możemy znaleźć również modele wytwarzane ze szkła lub kamienia. Przy czym druga opcja jest dużo bardziej trwała. Decydując się na kamienną umywalkę musimy pamiętać, aby blat na którym chcemy ją postawić był przystosowany do utrzymania większej wagi, gdyż kamienne modele są cięższe niż opcje ceramiczne.

Wybierz umywalkę dopasowaną do swojej łazienki:

umywalka ścienna - kliknij tutaj.

wpuszczana w blat i podblatowa - kliknij tutaj.

umywalka wolnostojąca - kliknij tutaj.

umywalka na szafkę - kliknij tutaj.

Różnorodne baterie umywalkowe znajdziesz tutaj.