< wróć do poprzedniej strony

Grzejniki łazienkowe

Cena
Producenci
Seria
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Typ grzejnika
Kolor grzejnika
Moc grzejnika (W)
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Typ grzejnika
Kolor grzejnika
Moc grzejnika (W)
więcej... mniej
Promocje
W magazynie

  • Nowy

Grzejnik stalowy biały mat, 40x120cm
7 szt
1 537,50 zł/szt
  • Nowy

Grzejnik stalowy biały półmat, 40x120cm
6 szt
1 418,56 zł/szt
  • Nowy

Grzejnik stalowy biała porcelana, 40x120cm
2 szt
1 398,14 zł/szt
  • Nowy

Grzejnik stalowy czarny półmat, 40x120cm
1 szt
1 537,50 zł/szt
  • Nowy

Grzejnik stalowy grafit, 40x90cm
3 szt
1 223,85 zł/szt
  • Nowy

Grzejnik stalowy biały mat, 40x90cm
3 szt
1 223,85 zł/szt
  • Nowy

Grzejnik stalowy biały półmat, 40x90cm
6 szt
1 143,90 zł/szt
  • Nowy

Grzejnik stalowy czarny półmat, 40x90cm
3 szt
1 223,85 zł/szt
  • Nowy

Grzejnik stalowy biały mat, 50x120cm
4 szt
1 760,99 zł/szt
  • Nowy

Grzejnik stalowy biały półmat, 50x120cm
5 szt
1 607,24 zł/szt

Grzejnik łazienkowy to niepozorny lecz niezwykle ważny element łazienki. W ofercie Salonów Łazienek BLU znajdują się kaloryfery łazienkowe w różnych kolorach, rozmiarach oraz kształtach dzięki czemu bez problemu dopasują się do wielu aranżacji.

Aby gorące kąpiele lub prysznice były jeszcze bardziej przyjemne należy odpowiednio zadbać o temperaturę całego pomieszczenia. Grzejniki to zdecydowanie najczęściej wykorzystywany sposób na ogrzanie łazienki i nie tylko. Konstrukcja ta jest niezawodna i montowana w wielu domach i mieszkaniach od wielu lat. Tradycyjny sposób ogrzewania łazienki jakim jest grzejnik drabinkowy jest łatwy w montażu, a przy tym nie wymaga generalnego remontu całej łazienki.

Wśród różnorodnych modeli grzejników łazienkowych znajdziemy zarówno kaloryfery wodne jak również elektryczne. Te pierwsze sprawdzą się gdy w domu lub mieszkaniu zamontowane jest centralne ogrzewanie. Grzejniki różnią się od siebie także materiałem, z którego zostały wykonane. Najczęściej spotykanymi konstrukcjami są te wytworzone z aluminium bądź miedzi pokrytej specjalną powłoką. Zaletą takich rozwiązań jest szybkość nagrzewania się całej konstrukcji.

Prawidłowo dobrany grzejnik nie tylko zapewni utrzymanie optymalnej temperatury ale również idealnie dopasuje się do całej aranżacji. Obecnie grzejniki łazienkowe przybierają przeróżne formy, które stają się nie tylko funkcjonalnym, ale również dekoracyjnym dodatkiem. Mocne kolory oraz niecodzienne wzornictwo sprawia, że grzejniki coraz częściej pojawiają się w centralnych i widocznych częściach ścian.

Ogrzewanie oraz dekoracja pomieszczenia to nie jedyne funkcje jakie może pełnić prawidłowo dobrany grzejnik łazienkowy. Miejsce to jest również często wykorzystywane jako dodatkowa suszarka na pranie lub mokre ręczniki.

Otwarta przestrzeń bez grzejników na ścianach? Systemy ogrzewania podłogowego dostępne tutaj.