Cena
Producenci
Seria
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
Promocje
W magazynie

    OMNIRES

Element podtynkowy termostatycznej baterii 2-wyjściowej
1 szt
843,04 zł/szt
    OMNIRES

Element podtynkowy termostatycznej baterii 3-wyjściowej
4 szt
1 083,02 zł/szt

Zawory do baterii to niewielki choć niezwykle istotny element wyposażenie każdej łazienki. Element ten odpowiada za możliwość sterowania nie tylko kierunku, ale również przepływu strumienia wody. Oprócz tego zawory umożliwiają całkowite zamknięcie dopływu wody.

Nad prawidłowym rozmieszczeniem zaworów w naszej łazience należy zastanowić się już na etapie projektów. Odpowiednio rozmieszczone zawory pozwolą nam na osobne odłączenie wody w łazience lub w kuchni, dzięki czemu bez problemu wymienimy niesprawny element w jednym pomieszczeniu. Zawory dzielą się na konstrukcje przeznaczone do baterii umywalkowej, prysznicowej, wannowej, kuchennej jak również bidetowej, dlatego też niezwykle istotny jest ich prawidłowy dobór.

Rozglądając się za odpowiednim zaworem łazienkowym spotkamy się z różnymi konstrukcjami. Wśród najpopularniejszych możemy wyróżnić:

  • zawory grzybkowe – ich konstrukcja pozwala płynnie regulować przepływem wody, lecz tylko w jednym kierunku. Dodatkowo ich budowa jest narażona na częste uszkodzenia lub przeciekanie,
  • zawory kulkowe – coraz częściej wybierane konstrukcje, które charakteryzują się niezwykłą szczelnością oraz prostą konstrukcją.

Wybierz idealny zestaw do Twojej łazienki:

Baterie umywalkowe - kliknij tutaj.

Baterie wannowe - kliknij tutaj.

Baterie prysznicowe - kliknij tutaj.

Baterie bidetowe i pisuarowe - kliknij tutaj.