< wróć do poprzedniej strony

Wanny z hydromasażem

Cena
Producenci
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Typ wanny
Materiał wanny
Kolor wanny
W magazynie

Filtruj według

Cena
-
Producenci
Długość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Typ wanny
Materiał wanny
Kolor wanny

Wanny z hydromasażem to sposób na relaksujące spa bez wychodzenia z domu. Relaksujący masaż podczas kąpieli odbywa się dzięki wbudowaniu w konstrukcję wanny specjalnych dysz.

Kąpiel z masażem wodnym posiada szereg korzyści zdrowotnych. Różnorodne tryby masowania pozwalają na rozluźnienie mięśni po ciężkim dniu. Masaż może również złagodzić bóle kręgosłupa oraz stawów, a dodatkowo poprawić kondycję naszej skóry. Ujędrnia nasze ciało, a przy tym jest pomocny w walce z celulitem. Oczywiście główną zaletą wanny z hydromasażem jest możliwość relaksu.

Komfort kąpieli w tego rodzaju wannie zapewnia również dostępność w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb. Znajdziemy tutaj zarówno wanny dopasowane do dużych jak i niewielkich pomieszczeń, jednoosobowe, a także dwuosobowe. Kolejną zaletą jest dostępność modeli w różnych kształtach. Producenci coraz częściej wyposażają wanny z hydromasażem w szereg dodatkowych funkcji takich jak: podgrzewanie wody, chromoterapia, ozonowanie lub dezynfekcja.

Szukasz innej wanny? Znajdź model dopasowany do swoich potrzeb. Szeroki wybór wanien dostępny tutaj.