Nowości których nie możesz przegapić

IÖ Senja IÖ Senja

Miska podwieszana rimless z deską w komplecie
61
Oszczędzasz 65,31 zł
869,00 zł 934,31 zł -65,31 zł
  • -65,31 zł
  • Nowy
Vijo Tris Oro Vijo Tris Oro

Płytka uniwersalna 25x75 cm
154
131,92 zł
  • Nowy
Vijo
Azario Damario 80x80

płytka uniwersalna 80x80
3
Oszczędzasz 20,47 zł
113,99 zł 134,45 zł -20,47 zł
  • -20,47 zł
  • Nowy
Azario
Vijo Conti Grey

Płytka uniwersalna 25x75 cm
66
131,92 zł
  • Nowy
Vijo
Vijo Kira Gold Vijo Kira Gold

Płytka uniwersalna 25x75 cm
81
131,92 zł
  • Nowy
Vijo

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszych mieszkaniach lub domach. Dlatego też należy dokładnie przemyśleć jej aranżację. Źle zaprojektowana łazienka możemy przysporzyć nam wielu kłopotów i nerwów podczas codziennej toalety. W salonach BLU znajdują się wszystkie niezbędne produkty, które pozwolą na zaaranżowanie łazienki od A do Z.

Zaprojektowanie funkcjonalnego pomieszczenia to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli nasza łazienka nie jest zbyt duża. Dlatego trzeba jak najlepiej rozplanować naszą przestrzeń, aby spełniała wszystkie swoje funkcję, a przy tym była komfortowa w użytkowaniu.

Podczas aranżowania łazienki należy zastanowić się przede wszystkim na jakie wyposażenie postawić. Rozwiązaniem, które często pojawia się w nowoczesnych aranżacjach jest otwarta kabina walk – in. Jeżeli jednak jesteśmy fanami długich i gorących kąpieli możemy postawić na wanny w różnorodnych kształtach i rozmiarach. Połączeniem możliwości i jednego i drugiego rozwiązania jest zastosowanie wanny wyposażonej w parawan.

Równie istotną kwestią jest zakup odpowiednich baterii, które nie tylko wpasują się w stylistykę naszego wnętrza, ale będą przy tym również wygodne i niezawodne. W salonach BLU znajdują się zarówno baterie umywalkowe, jak i wannowe, prysznicowe oraz bidetowe i pisuarowe.

Strefa kąpielowa to jedna z głównych ale nie jedynych stref znajdujących się w toalecie. Łazienki wyposażone są również w miski WC, a także coraz częściej w bidety i pisuary. Poszczególne modele odróżniają się od siebie nie tylko materiałem, z którego zostały wykonane, kształtem oraz rozmiarami, ale również sposobem montażu. Obecnie możemy wybierać spośród modeli podwieszanych oraz klasycznych, stojących. W przypadku umywalek możemy wybierać z konstrukcji stawianych i wpuszczanych w blat, podwieszanych, stojących, a także meblowych, co pozwala na idealne dopasowanie jej do aranżacji.

Aranżując niewielką łazienkę warto postawić na podwieszane konstrukcje, które optycznie powiększą naszą przestrzeń. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość łatwego wyczyszczenia podłogi pod miską WC, bidetem lub zawieszoną na ścianie umywalką.