Cena
Producenci
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Montaż ceramiki sanitarnej
Styl ceramiki sanitarnej
Bezkołnierzowa
Materiał elementów sanitarnych
Deska WC w komplecie
W magazynie

Filtruj według

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Długość (cm)
Szerokość (cm)
Montaż ceramiki sanitarnej
Styl ceramiki sanitarnej
Bezkołnierzowa
Materiał elementów sanitarnych
Deska WC w komplecie

Zestaw podtynkowy WC to idealne rozwiązanie do stworzenia dyskretnej zabudowy toalety. Zawarcie wszystkich niezbędnych elementów w jednym komplecie sprawia, że nie musimy tracić czasu na poszukiwanie oddzielnie odpowiedniej miski WC i oddzielnie pasującego do niej stelaża.

Dzięki umieszczeniu wszelkich niezbędnych elementów połączeniowych w ścianie aranżacja zyska nowego, bardziej minimalistycznego i spójnego wyglądu. Dodatkowo podwieszenie miski WC optycznie powiększy aranżację, a co za tym idzie łazienka stanie się bardziej otwarta i mniej zagracona.

Wybierając odpowiedni zestaw podtynkowy do WC należy zwrócić uwagę na parę istotnych kwestii. Pierwszą z nich jest materiał, z którego została wykonana zarówno miska jak i stelaż. Wybór wysokiej jakości materiałów sprawi, iż elementy te będą niezwykle trwałe i posłużą nam przez wiele lat.

Stelaże podtynkowe występują w dwóch wariantach:

  • do zabudowy lekkiej – są to konstrukcje dostosowane do montażu w cieńszych ściankach wykonanych z płyt kartonowo – gipsowych. Jego montaż jest prosty i szybki,
  • do zabudowy ciężkiej – konstrukcja przeznaczona do zastosowania w przypadku zabudowy w ścianach murowanych. Stelaż należy zamurować, co jest dość czasochłonne i wymaga więcej pracy.

Znajdź odpowiedni, podwieszany model miski WC. Różnorodne produkty dostępne tutaj.