< wróć do poprzedniej strony

Pozostałe akcesoria do baterii

Kategorie
Cena
Producenci
Seria
Kolor
Materiał
Montaż
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Kategorie
Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Kolor
Materiał
Montaż
Promocje
W magazynie

  • Nowy
  • Grohe

Jednouchwytowy element do zabudowy podtynkowej
1 szt
1 279,20 zł/szt
  • OMNIRES

Element podtynkowy termostatycznej baterii 2-wyjściowej
2 szt
1 067,03 zł/szt
  • OMNIRES

Element podtynkowy termostatycznej baterii 3-wyjściowej
3 szt
1 370,96 zł/szt
  • Deante

Korpus BOXa podtynkowego mieszaczowego z przełącznikiem natrysku
1 szt
629,02 zł/szt
  • -364,70 zł
  • Kludi

Element podtynkowy do baterii umywalkowej
1 szt
Oszczędzasz 364,70 zł/szt
390,03 zł/szt 754,73 zł -364,70 zł
  • ROCA

Element podtynkowy do baterii umywalkowej dwuotworowej podtynkowej
5 szt
473,55 zł/szt

Różnorodne akcesoria do baterii łazienkowych zapewniają wygodne użytkowanie oraz szybką naprawę uszkodzonych części. Odpowiednio dobrane akcesoria sprawiają, że bateria staje się jeszcze bardziej funkcjonalna i praktyczna.

Do znacznej części baterii łazienkowych są dostępne również różnorodne części zamienne, które pozwalają w łatwy sposób wymienić uszkodzony element. Jest to opcja znacznie tańsza niż zakup nowego modelu, a przy tym trwała.

Akcesoria, które mogą się przydać do wybranej przez nas baterii to głowica lub perlator. Głowica to jeden z najistotniejszych elementów w konstrukcji każdej baterii. Odpowiada m.in. Za prawidłowe mieszanie zimnej i ciepłej wody oraz otrzymywanie odpowiedniej, wybranej przez nas temperatury. Dodatkowo przy jej pomocy możemy ustawić pożądaną wielkość strumienia wody. Popularne w starszych konstrukcjach głowice uszczelkowe coraz częściej są zastępowane głowicami ceramicznymi, które są mniej awaryjne oraz łatwe w czyszczeniu. Wybierając odpowiednią głowicę do baterii należy zwrócić również uwagę na jej rozmiar – musi być odpowiednio dobrany do posiadanego przez nas modelu baterii.

Perlator to coraz częściej spotykany element wyposażenia baterii – nic w tym dziwnego pozwala zaoszczędzić wodę oraz zmniejszyć rachunki. Konstrukcja perlatora to najczęściej sitko o niewielkich otworach montowane na końcu naszej wylewki. Taka budowa pozwala skutecznie rozproszyć zbity strumień wody, dzięki czemu uzyskujemy napowietrzony i pozornie większy strumień wody. Perlatory różnią się od siebie w zależności od miejsca, w którym są montowane. Wyróżniamy modele przeznaczone do baterii łazienkowych, kuchennych jak również baterii prysznicowych.

Wybierz idealny zestaw do Twojej łazienki:

Baterie umywalkowe - kliknij tutaj.

Baterie wannowe - kliknij tutaj.

Baterie prysznicowe - kliknij tutaj.

Baterie bidetowe i pisuarowe - kliknij tutaj.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.