Cena
Producenci
Seria
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Kolor deski
Deska WC
Materiał deski
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Głębokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
Kolor deski
Deska WC
Materiał deski
Promocje
W magazynie

  • -141,45 zł
  • Grohe

Deska WC wolnoopadająca
4 szt
Oszczędzasz 141,45 zł/szt
448,95 zł/szt 590,40 zł -141,45 zł
  • -97,54 zł
  • ROCA

Deska WC wolnoopadająca
11 szt
Oszczędzasz 97,54 zł/szt
419,06 zł/szt 516,60 zł -97,54 zł
  • -107,63 zł
  • ROCA

Deska WC wolnoopadająca
19 szt
Oszczędzasz 107,63 zł/szt
408,98 zł/szt 516,60 zł -107,63 zł

Deska do WC – bez niej ciężko sobie wyobrazić aranżację każdej łazienki. Ten niewielki i niepozorny element nie tylko znacząco wpływa na komfort korzystania z toalety, ale również pomaga w prawidłowym utrzymaniu higieny.

Deski sedesowe są wykonywane z różnych materiałów różniących się od siebie wyglądem jak również trwałością. Najczęściej spotykanymi rodzajami są:

  • deski wykonane z polipropylenu – ten typ desek charakteryzuje się niską ceną, lecz co za tym idzie niską wytrzymałością na uszkodzenia. Deski wykonane z tego materiału stosunkowo łatwo jest zarysować lub odkształcić,
  • deski wykonane z duroplastu – znacznie bardziej wytrzymałe od poprzedniej grupy desek, ich konstrukcja jest grubsza i trwalsza. Dodatkowo producenci coraz częściej wyposażają tego rodzaju deski w dodatkowe powłoki antybakteryjne,
  • deski wykonane z drewna – materiał ten nie pojawia się tak często jak poprzednie warianty, jednak jego design przemawia do wielu użytkowników. Odpowiednio zabezpieczana będzie stanowiła trwały i atrakcyjny element naszej łazienki,
  • deski wykonane ze stali nierdzewnej – modele o zdecydowanie największej odporności na uszkodzenia, sprawdzą się w wielu nowoczesnych jak i minimalistycznych aranżacjach.

Oprócz materiału użytego do produkcji klapy do WC warto również zwrócić uwagę na zastosowane zawiasy. W najtańszych modelach są to zazwyczaj proste, plastikowe warianty. Wyższej jakości deski sedesowe są natomiast wyposażone w zawiasy wykonane ze stali nierdzewnej, co znacząco wpływa na ich trwałość.

Przy wyborze deski sedesowej należy również zwrócić uwagę na sposób jej zamykania. Klasyczna klapa do WC często zamyka się z wielkim trzaskiem. Aby zapobiec zbędnym hałasom warto rozejrzeć się za deską klozetową wolnoopadającą, która zapewni ciche i bezpieczne zamykanie.

Szukasz nowej miski WC? Sprawdź szeroką ofertę toalet dostępnych w salonach łazienek BLU - kliknij tutaj.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.