< wróć do poprzedniej strony

Uchwyty i drążki prysznicowe

Cena
Producenci
Seria
Kolor słuchawki / drążka / węża prysznicowego
Wykończenie słuchawki / drążka / węża prysznicowego
Materiał słuchawki / drążka / węża prysznicowego
Montaż słuchawki / drążka / węża prysznicowego
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Kolor słuchawki / drążka / węża prysznicowego
Wykończenie słuchawki / drążka / węża prysznicowego
Materiał słuchawki / drążka / węża prysznicowego
Montaż słuchawki / drążka / węża prysznicowego
Promocje
W magazynie

  • OMNIRES

Drążek prysznicowy, 70 cm
2 szt
181,06 zł/szt
  • OMNIRES

Drążek prysznicowy, 77,5 cm
3 szt
207,99 zł/szt
  • OMNIRES

Drążek prysznicowy, 82,5 cm
4 szt
165,07 zł/szt

Uchwyty i drążki prysznicowe to jedne z niezbędnych elementów w każdej, funkcjonalnej kabinie prysznicowej lub wannie z parawanem. Ich odpowiednie dostosowanie może znacząco wpłynąć na wygodę korzystania ze strefy prysznicowej, jak również na wygląd pomieszczenia. 

Uchwyty prysznicowe to elementy montowane na ścianie, które służą do zamocowania np. słuchawki prysznicowej. Dzięki nim możemy swobodnie regulować np. kąt nachylenia słuchawki. Uchwyty prysznicowe umożliwiają nam również bezpieczne zawieszenie słuchawki prysznicowej w momencie, w którym nie jest nam już potrzebna, dzięki czemu zabezpieczymy ją przed zniszczeniem, a łazienka sprawia wrażenie bardziej uporządkowanej. Prysznicowe uchwyty dzięki dostępności w wielu rozmiarach oraz kolorach pozwalają na idealne dopasowaniu ich designu do wyglądu naszej armatury oraz stylistyki całego pomieszczenia. 

Drążki prysznicowe to pionowe szyny, na których umieszcza się uchwyt na słuchawkę prysznicową. Pozwalają one na łatwe i szybkie dostosowanie wysokości słuchawki do potrzeb każdego z domowników. Drążki prysznicowe są niezwykle funkcjonalne i wygodne w użyciu, a ich nowoczesny design może dodać łazience eleganckiego wyglądu.

Zarówno uchwyty, jak i drążki prysznicowe mają kluczowe znaczenie dla komfortu korzystania z prysznica. Dzięki nim możemy cieszyć się relaksującym prysznicem, niezależnie od naszego wzrostu czy preferencji. Co więcej, te niewielkie elementy mogą znacząco wpłynąć na wygląd naszej łazienki. Wybierając uchwyty i drążki prysznicowe, warto zwrócić uwagę na ich design i kolor, aby dopasować je do reszty wyposażenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór uchwytów i drążków prysznicowych. Oferujemy produkty w różnych stylach i kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy preferujesz minimalistyczny, nowoczesny styl, czy klasyczną elegancję, mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania.

Skompletuj zestaw prysznicowy idealny do Twojej łazienki: 

Baterie prysznicowe natynkowe - KLIKNIJ TUTAJ

Baterie prysznicowe podtynkowe - KLIKNIJ TUTAJ 

Słuchawki i węże prysznicowe - KLIKNIJ TUTAJ

Deszczownice - KLIKNIJ TUTAJ 

Uchwyty i drążki prysznicowe - KLIKNIJ TUTAJ 

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.