Cena
Producenci
Seria
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Promocje
W magazynie

    ROCA

Zbiornik do kompaktu WC Rimless, 36,5x15x40,5 cm
2 szt
836,40 zł/szt

Dobrze wyposażona łazienka to takie pomieszczenie, w którym nie brakuje nawet najmniejszych detali. Oprócz wymaganych elementów takich jak np. miska wc, umywalka, prysznic lub wanna to również te niewielkie akcesoria wpływają na jej funkcjonalność. Dobrze wyposażona przestrzeń ułatwi nam zarówno utrzymanie porządku jak również wykonywanie codziennych czynności.

Nawet niewielkie akcesoria WC potrafią być naprawdę przydatne w codziennej „łazienkowej rutynie”. Dobrze przemyślane detale uzupełnią naszą łazienkę, a przy tym stworzą funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń. Chcąc dobrze zorganizować wnętrze należy zastanowić się nad odpowiednimi elementami takimi jak dodatkowe wiszące półki, dozownik na mydło, wieszak na ręczniki lub uchwyt na papier toaletowy. Akcesoria do toalet zawierają również uchwyty na szczotki WC, jak również same szczotki. Produkty te nie tylko uporządkują naszą łazienkę, ale również ułatwią dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy.

Jednak akcesoria toaletowe  to nie tylko funkcjonalne dodatki, ale również różnego rodzaju części zamienne do pisuarów, misek WC, czy bidetów. Różnego rodzaju zawory, zasilacze, skrzynki montażowe i nie tylko!

Wybierz idealny zestaw do Twojej łazienki:

Bidety - kliknij tutaj.

Pisuary - kliknij tutaj.

Miski WC z bidetem - kliknij tutaj.

Miski WC - kliknij tutaj.