< wróć do poprzedniej strony

Stelaże podtynkowe WC

Cena
Producenci
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Zabudowa (zestawy ze stelażami)
Typ stelaża
Rozstaw podłączenia stelaża
Materiał stelaża
Typ zabudowy (stelaż)
W magazynie

Filtruj według

Cena
-
Producenci
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Zabudowa (zestawy ze stelażami)
Typ stelaża
Rozstaw podłączenia stelaża
Materiał stelaża
Typ zabudowy (stelaż)

Stelaż podtynkowy WC to konstrukcja, która jest coraz częściej wykorzystywana w nowoczesnych łazienkach. WC podtynkowe jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które zajmuje mniej miejsca niż tradycyjne kompakty, a co za tym idzie optycznie powiększa przestrzeń.

Zabudowa stelaża WC polega na umieszczeniu wszelkich elementów połączeniowych wraz ze zbiornikiem na wodę oraz spłuczką wewnątrz ścianki. Dzięki temu podczas sprzątania jest mniej zakamarków w których gromadzi się ciężki do wyczyszczenia brud. Dodatkowo dzięki zastosowaniu podwieszanej konstrukcji miski WC mycie podłogi jest mniej kłopotliwe i męczące.

Wybierając odpowiedni stelaż do naszej aranżacji należy zwrócić uwagę na materiał, z którego został wykonany jego korpus. Wysokiej jakości, stabilna rama zapewni nam bezpieczne podwieszenie naszej toalety oraz bezawaryjność przez wiele lat. Podczas zakupu należy również wybrać odpowiednią pojemność spłuczki. Najczęściej w stelażach umieszczone są zbiorniki o pojemności 6l z możliwością podziału na 3 i 6 litrów. Jednak można też spotkać stelaże wyposażone w spłukiwanie ekologiczne 2/4 litra.

Niezwykle istotną kwestią jest również dobór odpowiedniego przycisku spłukującego. Do wyboru mamy wiele rozmiarów, kształtów oraz kolorów, dzięki czemu możemy dopasować go do ogólnego  wystroju łazienki.

Znajdź odpowiednią miskę WC do Twojej łazienki - kliknij tutaj.