Cena
Producenci
Seria
Montaż ceramiki sanitarnej
Kolor WC
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Styl ceramiki sanitarnej
Deska WC w komplecie
Bezkołnierzowa
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Montaż ceramiki sanitarnej
Kolor WC
Głębokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
Wysokość (cm)
-
Styl ceramiki sanitarnej
Deska WC w komplecie
Bezkołnierzowa
Promocje
W magazynie

  • ROCA

Miska kompaktowa Round Rimless bez deski, 37x60x79 cm
4 szt
910,20 zł/szt
  • ROCA

Miska kompaktowa Round Rimless bez deski, 37x65,5x79 cm
9 szt
836,40 zł/szt

Kompakty WC to kompletne rozwiązanie do naszej łazienki. Miska WC jest wyposażona w zintegrowany zbiornik wraz ze spłuczką, którego nie musimy zabudowywać. Dzięki temu oszczędzamy sporo czasu, a przy tym nie wydajemy pieniędzy na oddzielne komponenty.

Kompakty WC to zestawy składające się z dwóch elementów. Pierwszym z nich jest miska WC, która zazwyczaj jest wykonana z ceramiki. Producenci coraz częściej stosują również różnorodne powłoki, które znacząco ułatwiają ich czyszczenie. Kolejnym elementem, w który jest wyposażony kompakty jest wyposażony w spłuczkę zbiornik na wodę inaczej nazywany dolnopłukiem. Nagromadzona w pojemniku woda bez problemu oczyszcza naszą miskę WC.

Niewątpliwą zaletą konstrukcji kompaktów WC jest łatwy dostęp do elementów, które mogą ulec zużyciu lub zniszczeniu. Brak dodatkowej zabudowy sprawia, że bez najmniejszego problemu i w szybki sposób naprawimy naszą usterkę. Wybierając odpowiedni model należy zwrócić uwagę na miejsce wyprowadzenia naszego odpływu. W przypadku jeżeli znajduje się on w podłodze należy wybrać kompakt WC pionowy. Gdy odpływ został umieszczony w ścianie najlepiej wybrać konstrukcję poziomą.

Wybierając odpowiedni kompakt należy zwrócić również uwagę na konstrukcję miski. Coraz częściej wybieranymi modelami są miski o budowie bezkołnierzowej (rimless), które są pozbawione grubego rantu oraz trudnych do wyczyszczenia szczelin. Dzięki temu są dużo łatwiejsze do utrzymania w czystości, a co za tym idzie – bardziej higieniczne.

Planujesz zabudowę spłuczki i podwieszaną miskę WC? Niezbędne stelaże podtynkowe do misek WC znajdziesz tutaj, a podwieszane toalety w różnorodnych rozmiarach i kształtach znajdziesz tutaj.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.