Cena
Producenci
W magazynie

Filtruj według

Cena
-
Producenci

Roca Gap A35747600M Roca Gap A35747600M
  • Nowy

Bidet podwieszany z ukrytymi mocowaniami i powłoką MaxiClean, 35x54x40 cm
3 szt
1 014,75 zł/szt
ROCA

Bidet to coraz częściej pojawiający się element w naszych łazienkach. Nic w tym dziwnego – pozwala w szybki i łatwy sposób zadbać o codzienną higienę. Mnogość kształtów, rozmiarów oraz rozwiązań jakie oferują nowoczesne bidety sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wybierając odpowiedni bidet do naszej toalety należy zastanowić się nad jego konstrukcją. Budowa bidetu wpływa nie tylko na jego wygląd, ale również na funkcjonalność. Obecnie możemy odnaleźć bidety z dwoma sposobami montażu:

  • podwieszanym – w którym bidet jest zamontowany do kompatybilnego stelaża podtynkowego. Takie rozwiązanie jest niezwykle estetyczne, a zarazem praktyczne. Podwieszona konstrukcja nie tylko optycznie powiększa nasze pomieszczenie, ale również znacząco ułatwia sprzątanie okolicy przy bidecie.
  • stojącym – w którym bidet jest przymocowany do podłogi. Takie rozwiązanie gwarantuje doskonałą stabilizację. Jednak elementy na podłodze stanowią dodatkowe, ciężkie do wyczyszczenia zakamarki.

Zarówno w wersji wiszącej jak i stojącej należy wybrać odpowiednią baterię bidetową dostosowaną do naszych potrzeb. Dzięki temu codzienna higiena będzie prosta i szybka. Dodatkowo warto również zwrócić uwagę modele wyposażone w deskę.

Klasyczny bidet, a może funkcjonalne rozwiązanie 2w1? Miski WC z funkcją bidetu znajdziesz tutaj.