Cena
Producenci

Filtruj wg

Cena
-
Producenci

  • Nowy

Łącznik poprzeczek 90° czarny mat
10 szt
179,21 zł/szt
  • Nowy

Łącznik poprzeczek 90° biały mat
0 szt
179,21 zł/szt
  • -20,17 zł
  • Nowy

Łącznik poprzeczek 90° chrom
9 szt
Oszczędzasz 20.17 zł/szt
159,04 zł/szt 179.21 zł/szt -20,17 zł

Kabina prysznicowa to sposób na stworzenie funkcjonalnej strefy kąpielowej na niewielkiej przestrzeni. Jednak prysznice coraz częściej stosowane są również w bardziej przestrzennych łazienkach. Nic w tym dziwnego – prysznic jest wygodnym i dużo szybszym rozwiązaniem niż tradycyjna kąpiel w wannie. Wybierając odpowiednią kabinę prysznicową do naszej łazienki warto zwrócić uwagę nie tylko na samą konstrukcję oraz niezbędne baterie. Pomocne przy aranżowaniu tej strefy mogą okazać się również akcesoria prysznicowe.

Akcesoria do pryszniców możemy rozdzielić na te przeznaczone do montażu kabiny jak również te, które usprawnią wykonywanie codziennych czynności. Montując ścianki prysznicowe jak również całą kabinę należy pamiętać o zastosowaniu niezbędnych wsporników jak również profili. W przypadku montażu brodzika przydatne mogą okazać się również nogi, a także niezbędny syfon.

Oprócz wymaganych elementów naszą strefę prysznicową możemy wzbogacić również o praktyczne elementy, które sprawią, że kabina stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna. Różnego rodzaju haczyki lub wieszaki na których będziemy mogli powiesić ręcznik w pobliżu naszego prysznica, jak również półki w różnych kształtach i rozmiarach na najpotrzebniejsze kosmetyki oraz płyny mogą okazać się niezbędne i niezwykle pomocne.

Znajdź wyposażenie dopasowane do Twojej kabiny prysznicowej:

panele prysznicowe - kliknij tutaj

zestawy prysznicowe - kliknij tutaj

deszczownice i natryski - kliknij tutaj

słuchawki prysznicowe - kliknij tutaj