Cena
Producenci
W magazynie

Filtruj wg:

Cena
0 - 2583
Producenci
więcej... mniej

Szafka pod umywalkę to jeden z najczęściej wybieranych elementów wyposażenia łazienki. Nic w tym dziwnego jej konstrukcja pozwala na montaż miski umywalkowej jak również pozwala na przechowywanie niezbędnych rzeczy, które ułatwią nam codzienną higienę.

Do zalet szafki podumywalkowej należy przede wszystkim ich funkcjonalność. Stosując szafki przeznaczone do montażu pod umywalką zyskamy dodatkową przestrzeń na kosmetyki, ręczniki lub inne potrzebne przedmioty, na które ciężko jest znaleźć miejsce. Dodatkowo ten rodzaj szafki stanowi stabilną konstrukcję, na której możemy umieścić wybraną przez nas umywalkę nablatową. Coraz częściej meble te są wyposażone również w różnego rodzaju organizery, które pomogą nam w uporządkowaniu naszych rzeczy, jak również ukryte kosze na śmieci lub dodatkowe półki. Oprócz tego zastosowanie szafki pod umywalkę pomoże nam ukryć nieestetycznie wyglądający syfon lub inne elementy połączeniowe.

Szafki pod umywalkę są produkowane z materiałów odpornych na wilgoć, dzięki czemu nie musimy się obawiać o ich trwałość. Dodatkowo meble te występują w wielu kolorach, wzorach oraz rozmiarach, przez co dużo łatwiej będzie dopasować je do naszych preferencji oraz ogólnego designu łazienki. Szafki podumywalkowe występują zarówno w wersji podwieszanej, jak również stojącej.

Wybierając odpowiednią szafkę podumywalkową należy zwrócić uwagę nie tylko na jej rozmiar. Elementem, który może okazać się potrzebny jest również cichy domyk, dzięki czemu użytkowanie szafki będzie bardziej komfortowe i cichsze. Dodatkowo należy zastanowić się nad rozmieszczeniem półek oraz szuflad.

Skompletuj zestaw szafek dopasowany do Twojej łazienki:

szafki górne - kliknij tutaj

słupki łazienkowe - kliknij tutaj

szafki z umywalką - kliknij tutaj

konsole - kliknij tutaj

blaty łazienkowe - kliknij tutaj

lustra - kliknij tutaj