Azario Universum

Azario

Kolekcja Azario Universum Cegiełka to zbiór płytek ściennych o wymiarach 29,8x6,5 cm. Ich kompaktowy rozmiar i staranne wykończenie sprawiają, że wyglądają jak precyzyjnie ułożone, ceramiczne elementy, tworząc efektowny wzór na ścianie.

Płytki serii Azario Universum Cegiełka są wyjątkowo wszechstronne - mogą być stosowane zarówno jako wyróżniający dodatek lub dekoracja towarzysząc większym formatom płytek, ale także same z siebie utworzą interesującą aranżację razem z innymi materiałami wykańczającymi, podkreślając osobisty styl każdego pomieszczenia.

Niewielki format płytki daje wiele różnych form i możliwości ułożenia, zarówno pionowo jak i poziomo, od prostych przecinających się linii fugi, przez mijankę z przesunięciem, po ułożenie w jodełkę, w połączeniu z szeroką kolorystyką płytek Azario Universum Cegiełka doda pomieszczeniom subtelnej elegancji, przyciągnie wzrok i nada każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Kolekcja płytek Azario Universum Cegiełka to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują efektownych, wszechstronnych i eleganckich rozwiązań do swoich wnętrz. Dzięki swojej uniwersalności i możliwościom aranżacyjnym, płytki te mogą stać się niezastąpionym elementem każdej przestrzeni, dodając jej charakteru i stylu.

Kategorie
Cena
Promocje
W magazynie
Pomieszczenie
Grupa wymiarowa płytek
Wykończenie

Filtruj wg

Kategorie
Cena
-
Promocje
W magazynie
Pomieszczenie
Grupa wymiarowa płytek
Wykończenie

Podobne kolekcje

Dowiedz się więcej o kolekcji w najbliższym salonie

BLU Design Lab Kraków

pointIcon 30-418 Kraków
Zakopiańska 105 - Galeria Solvay Park

tel. 532 527 064
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 18:00
Sob. 10:00 - 15:00, Niedz Nieczynne
goToStore

BLU Design Lab Warszawa

pointIcon 03-219 Warszawa
Elektronowa 2

tel. 532 825 228 | 532 825 227
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 19:00
Sob. 10:00 - 16:00, Niedz Nieczynne
goToStore

Zapytaj o produkt
* Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności

Znajdź najbliższy salon BLU

Znajdź najbliższy salon BLU w Twoim mieście. Sprawdź godzinę otwarcia, dostępną ofertę oraz umów wizytę w dowolnym terminie.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.