Cena
Producenci
Seria
Montaż baterii
Sterowanie baterią
Kolor baterii
Wykończenie baterii
Wysokość korpusu (cm)
Termostat
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Montaż baterii
Sterowanie baterią
Kolor baterii
Wykończenie baterii
Wysokość korpusu (cm)
-
Termostat
Promocje
W magazynie

Bateria prysznicowo-wannowa, natynkowa
9 szt
436,04 zł/szt

Bateria prysznicowo-wannowa, natynkowa
57 szt
624,72 zł/szt
  • OMNIRES

Bateria prysznicowo-wannowa natynkowa
8 szt
1 217,95 zł/szt
  • -785,73 zł
  • Oras

Bateria prysznicowo-wannowa natynkowa, termostatyczna
4 szt
Oszczędzasz 785,73 zł/szt
999,00 zł/szt 1 784,73 zł -785,73 zł
  • Deante

Bateria prysznicowa z zestawem prysznicowym, natynkowa, nero
1 szt
799,01 zł/szt

Bateria prysznicowa to niezbędny element każdej kabiny prysznicowej. Jej odpowiedni dobór sprawi, że codzienne prysznice staną się jeszcze bardziej przyjemne. Bateria prysznicowa odpowiada za ustawienie temperatury oraz strumienia wody dostosowanego do własnych preferencji.

Istotną kwestią każdego elementu w naszej łazience jest jej aspekt wizualny. Baterie prysznicowe występują w wielu kolorach, kształtach oraz stylach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do swojego wnętrza. Jednak wygląd to nie jedyne na co musimy zwrócić uwagę przy zakupie tego elementu.

Ogromne znaczenie ma również materiał z jakiego została wykonana dana bateria prysznicowa. Zazwyczaj elementy zastosowane w jej budowie są wykonywane z mosiądzu lub mieszanki metali odpornych na działanie rdzy. Najbardziej precyzyjne ustawienia zarówno temperatury wody jak i wielkości jej strumienia zapewni nam bateria wyposażona w głowicę ceramiczną. Materiał ten jest również dużo bardziej wytrzymały i odporny na osadzający się kamień

Coraz popularniejszym rozwiązaniem stają się również baterie prysznicowe wyposażone w termostat. Takie rozwiązanie nie tylko pozwoli nam zaoszczędzić czas i nerwy na ustawianie odpowiedniej temperatury wody przy każdym prysznicu, ale również ochroni nas przed przypadkowym poparzeniem lub oblaniem się lodowatym strumieniem wody.

Wśród bogatej oferty baterii prysznicowych można również odnaleźć baterie prysznicowo - wannowe.  Aby aranżacja była spójna warto dopasować do siebie konstrukcje i wygląd poszczególnych baterii. Zerknij na baterie łazienkowe - mamy ich szeroki wybór

Zajrzyj też po kabiny prysznicowe.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.