Kuchnia to serce każdego domu. To w tym miejscu przyrządzamy posiłki dla całej rodziny, krzątamy się przed codzienny śniadaniem i przygotowujemy świąteczne dania. Te wyjątkowe pomieszczenie potrzebuje więc wyjątkowego wyposażenia, które będzie trwałe i zostanie z nami na wiele lat.

Jednymi z najważniejszych elementów aranżacji każdej kuchni jest wybór odpowiedniego zlewozmywaka oraz pasującej baterii. Zlewozmywaki występują w różnych wariantach dlatego też możemy wybrać konstrukcję:

  • jednokomorową – która sprawdzi się w przypadku kuchni wyposażonej w zmywarkę lub użytkowników, którzy zmywają naczynia na bieżąco,
  • 1,5 – komorową – wyposażona w jedną dużą komorę oraz drugą o mniejszych wymiarach,
  • dwukomorową – która sprawdzi się w przypadku kuchni bez zmywarki dostosowanej do dużej rodziny.

W przypadku baterii musimy zastanowić się czy interesuje nas model ścienny czy może stojący. Baterie kuchenne możemy zamocować bezpośrednio do ściany lub do wybranego przez nas zlewozmywaka. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na różne typy wylewek baterii zarówno stałe jak i ruchome, dzięki czemu dopasujemy ją nie tylko do aranżacji ale również do własnych preferencji.

Niezwykle ważnym elementem zapewniającym odpowiedni odpływ wody z naszego zlewu jest syfon. Specjalnie wyprofilowane części pozwalają na skuteczne odizolowanie nieprzyjemnych zapachów z rur.

Znajdź wyposażenie dopasowane do twojej aranżacji! Salony Łazienek BLU oferują szeroką gamę produktów kuchennych:

zlewozmywaki kuchenne - kliknij tutaj

baterie kuchenne - kliknij tutaj

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.