Cena
Producenci
Seria
Kolor
Materiał
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
Seria
Kolor
Materiał
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Promocje
W magazynie

  • Deante

Zagłówek do wanny, nero
1 szt
299,01 zł/szt
  • -7,01 zł
  • Excellent

Nóżki wannowe do wanien do zabudowy
51 kpl
Oszczędzasz 7,01 zł/kpl
43,05 zł/kpl 50,06 zł -7,01 zł

Wanna to jeden z głównych elementów w wielu łazienkach. Dostępność w wielu rozmiarach oraz kształtach sprawia, że możemy ją dopasować do niemalże każdej aranżacji. Jednak sam zakup wanny może okazać się niewystarczający. Tutaj z  pomocą przychodzą akcesoria do wanien.

Bezawaryjne użytkowanie wanny może zapewnić nam jedynie jej prawidłowe zamontowanie. Niezbędne mogą okazać się więc różnorodne akcesoria. Jeżeli wanna nie posiada w zestawu montażowego należy pamiętać o zakupie setu o prawidłowych rozmiarach. Montując modele bez nośnika musimy pamiętać o zakupie nóg. W szerokiej ofercie akcesoriów wannowych możemy znaleźć zarówno nogi samoprzylepne jak również przykręcane.

Jednak sam montaż to nie wszystko! Wśród akcesoriów przeznaczonych do wanny odnajdziemy również elementy, które mogą znacząco wpłynąć na komfort jej użytkowania. Wśród takich przedmiotów możemy wyróżnić podgłówki – które zapewnią wygodne podparcie naszej głowy podczas długiej i relaksującej kąpieli. Oprócz tego znajdziemy tu również uchwyty w różnych kształtach i rozmiarach, które zamontowane przy wannie mogą służyć za miejsce na powieszenie naszego ręcznika lub praktyczną pomoc przy wchodzeniu lub wychodzeniu z wanny.

Warto pamiętać o zakupie odpowiedniego syfonu do naszej wanny. Różnorodne syfony do wanien znajdziecie tutaj.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.