Ważnym aspektem aranżacji każdej łazienki jest zapewnienie odpowiedniej temperatury powietrza. Kąpiele jak również prysznice są dużo przyjemniejsze kiedy w pomieszczeniu jest ciepło. Aby użytkowanie łazienki było jeszcze bardziej komfortowe temperatura powinna być w niej nieco wyższa niż w innych pomieszczeniach w domu/mieszkaniu.

Pierwszym rozwiązaniem, które od razu przychodzi na myśl mówiąc o ogrzewaniu do łazienki jest grzejnik. Ten tradycyjny element gości w wielu domach i mieszkaniach od lat, nic w tym dziwnego jest stosunkowo tani oraz łatwy w montażu, a do tego aby go wymienić nie trzeba przeprowadzać generalnego remontu całej łazienki. Grzejniki posiadają zazwyczaj konstrukcję drabinkową złożoną z dwóch pionowych kolektorów oraz elementów poziomych. Są wykonane z szybko nagrzewających się materiałów takich jak aluminium lub miedź, a ich powierzchnia jest pokryta specjalną powłoką.

Kolejnym, coraz popularniejszym rozwiązaniem na ogrzewanie łazienki jest zastosowanie ogrzewania podłogowego. Dzięki temu zyskamy więcej przestrzeni na ścianach, które możemy w funkcjonalny sposób zagospodarować. Montaż ogrzewania podłogowego jest możliwy w przypadku wykańczania surowego wnętrza lub generalnego remontu. Jednak remont może się opłacić gdyż system ten jest tańszy w eksploatacji.

Znajdź system ogrzewania dopasowany do Twoich potrzeb!

grzejniki łazienkowe - kliknij tutaj

ogrzewanie podłogowe - kliknij tutaj

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.