< wróć do poprzedniej strony

Meble łazienkowe

Kategorie
Cena
Producenci
W magazynie

Filtruj według

Kategorie
Cena
-
Producenci

Meble łazienkowe to elementy, które dopełniają naszą aranżację, zapewniając nam jednocześnie miejsce na przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

Aranżując naszą łazienkę często zastanawiamy się jak najlepiej zagospodarować przestrzeń tak, aby  znalazło się tam miejsca na przemyślany system przechowywania. Rozwiązaniem najczęściej wykorzystywanym w takich projektach jest zakup szafek łazienkowych. Meble te są wykonywane z płyt dodatkowo zabezpieczonych przed wilgocią.

Decydując się na zakup mebli łazienkowych należy przemyśleć jaki system sprawdzi się w naszej aranżacji. Wśród oferty różnorodnych producentów odnajdziemy:

  • szafki podumywalkowe – które zapełnią przestrzeń pod umywalką, ukrywając jednocześnie nieestetycznie wyglądający syfon. Dodatkowo szafki te są często wyposażone w specjalne organizery które dodatkowo ułatwiają organizację przestrzeni,
  • szafki lustrzane – zawieszane nad umywalką nie tylko zapewnią nam miejsce na przechowywanie niezbędnych rzeczy, ale również pomogą w codziennej toalecie dzięki wyposażeniu w lustro,
  • słupki – zarówno w wersji stojącej jak i podwieszanej stanowią dodatkowy element, w którym można schować kosmetyki lub ręczniki.

Meble łazienkowe występują w wielu stylach, kolorach oraz wzorach dzięki czemu dopasujemy je do każdej aranżacji. Dostępność w różnych rozmiarach sprawia, że możemy je dokładnie wpasować w naszą przestrzeń przy tym jej nie zagracając.