< wróć do poprzedniej strony

Syfony półsyfony i korki

Cena
Producenci
W magazynie

Filtruj według

Cena
-
Producenci

OMNIRES A706 CR OMNIRES A706 CR
  • Nowy

Korek klik-klak do syfonu umywalkowego, chrom
137 szt
58,06 zł/szt
OMNIRES
OMNIRES P706 OMNIRES P706
  • Nowy

Korek klik-klak do syfonu umywalkowego, wzór cylindryczny płaski, chrom
5 szt
58,06 zł/szt
OMNIRES
OMNIRES Q706 OMNIRES Q706
  • Nowy

Korek klik-klak, kwadratowy płaski
5 szt
66,05 zł/szt
OMNIRES

Syfony oraz półsyfony to jeden z podstawowych elementów, w które musi zostać wyposażona łazienka. Odpowiednio dobrany oraz zamontowany syfon pozwoli na szybkie i bezawaryjne odprowadzanie wody z umywalki.

Wybierając odpowiedni syfon warto zwrócić uwagę na jego materiał jak również konstrukcję. Wysokiej jakości syfony zapewnią nam bezpieczne użytkowanie umywalki bez obaw o zalanie łazienki. Materiałami, które są najczęściej wybierane do produkcji syfonu jest PCV jak również mosiądz. Konstrukcja syfonu nie tylko powinna nie tylko prawidłowo odprowadzać wodę ale również być łatwa w czyszczeniu. Wśród najpopularniejszych modeli możemy znaleźć:

  • syfony pionowe (butelkowy) – o podłużnej, pionowej konstrukcji, której zakończenie przypomina butelkę, jego smukły design sprawia, że zajmuje mało miejsca i sprawdzi do umywalek umieszczonych w niewielkich pomieszczeniach,
  • syfony poziome (rurowy) – ich konstrukcja jest pozbawiona miejsc, w którym może gromadzić się brud, dzięki czemu nie trzeba ich tak często czyścić. Modele te jednak zajmują więcej miejsca niż syfony pionowe dlatego też są wybierane do większych łazienek,
  • syfony niestandardowe – o nietypowej konstrukcji, które sprawdzą się w niecodziennych aranżacjach oraz niestandardowych umywalkach.

Równie ważnym elementem jest prawidłowo dobrany korek do umywalki. Najczęściej pojawiającym się elementem w łazienkach są gumowe korki z łańcuszkiem – te modele jednak są ostatnio wypierane przez bardziej funkcjonalną i nowoczesną formę korków click-clack. Ten prosty mechanizm pozwala zamknąć odpływ w umywalce poprzez naciśnięcie korka, aby go odblokować wystarczy nacisnąć go ponownie.

Planujesz remont całej łazienki? Znajdź umywalkę dopasowaną do swojej aranżacji. Dostępne modele umywalek znajdziesz tutaj.