Krótka prezentacja Video BLU Chełm

Przedstawiamy prezentację salonu BLU w Chełmie.

Salon Łazienek BLU w Chełmie przy ulicy Rampa Brzeska 5 to 370 m2 powierzchni i 31 aranżacji w najnowszych kolekcjach czołowych producentów.
W salonie łazienek BLU
mieszkańcy Chełma i okolic mogą wybierać spośród asortymentu największych polskich i zagranicznych producentów  takich  jak: Cerrad, Tubądzin, Paradyż, Opoczno, Cersanit, Roca, Koło, Grohe, Kludi,  Kermi, Sanplast, Novellini,  Elita, Oristo, Devo, Excellent i wiele, wiele innych.
Sieć BLU posiada też  własne marki asortymentowe – Azario, Vijo oraz IÖ. Dzięki temu Klienci mają dostęp do najnowszych trendów i produktów unikalnych, nie widniejących w masowej sprzedaży, co bez wątpienia wyróżnia salony BLU na tle innych z branży łazienkowej. Azario i Vijo to szeroka gama kolekcji płytek ściennych, podłogowych, gresów i okładzin dekoracyjnych. Marka IÖ to ich uzupełnienie  w postaci ceramiki sanitarnej, baterii, mebli, kabin prysznicowych i brodzików.

Klienci salonu BLU mogą liczyć na kompleksową i profesjonalną pomoc w realizacji łazienki – od momentu wyboru asortymentu, przez zaprojektowanie wnętrza, po dostarczenie produktów pod wskazany adres. Wszystkie te usługi oferowane są w cenie zakupów.

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku