W skandynawskim klimacie - Ceramika Paradyż Elia

Aranżacje wnętrz w skandynawskim stylu już od kilku lat królują w magazynach i portalach wnętrzarskich. Trudno się temu dziwić - biel, drewno, naturalne materiały dodatków, prostota - to coś, co znalazło także w naszym, dość surowym klimacie swoje miejsce. Wszyscy przecież nieraz tęsknimy za światłem, czy słonecznym porankiem.

Harmonia i prostota

Ceramika Paradyż, jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, stworzył kolekcję, która  ma nam zapewnić poczucie przepełniającej wnętrze harmonii, komfortu i prostoty.

Seria Elia - bo o niej mowa - dostępna jest w trzech matowych wybarwieniach: bianco/biały, brown/brązowy oraz crema/kremowy. Dwa ostatnie, ciepłe kolory odwzorowują naturalne drewno. Zresztą w tej kolekcji, wygląd większości dostępnych płytek - oprócz białej płytki bazowej - zdynamizowany został poprzez delikatne struktury: tłoczenia i charakterystyczne sploty.

Całość tworzy bardzo spójną, łagodną w wyrazie kompozycję. Akurat coś dla osób chcących wprowadzić do swego otoczenia odrobinę natury i spokoju. 

Ciekawy format, wiele dekoracji

Kolekcja Elia przeznaczona jest zarówno do łazienek, jak i salonów czy kuchni. Jej uzupełnieniem są płytki podłogowe Intero.

Elia posiada ciekawy format 25x75 cm. Dzięki niemu płytki, szczególnie te odwzorowujące naturalne drewno, przypominają deski. Efektownym dodatkiem do serii jest bogata kolekcja dekorów. Wśród nich znajdziemy mozaiki cięte Elia oraz uniwersalne listwy i mozaiki szklane Pradyża.

Zapytaj o kolekcję Paradyż Elia w salonach BLU

Znajdź najbliższy salon BLU na mapie lub wypełnij poniższy formularz

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku