3 nowe kolekcje płytek łazienkowych prosto od Azario

Rok 2018 zapowiada się naprawdę ciekawie dla marki Azario. Z początkiem roku wprowadzono 3 nowe kolekcje płytek łazienkowych, a nad kolejnymi już trwają intensywne prace.
Marka Azario pod skrzydłami Piotra Kulazińskiego zakończyła ubiegły rok z bardzo dobrym wynikiem. Trwają prace nad kolejnymi wdrożeniami.
- Zajmujemy miejsce w ścisłej czołówce, pod względem sprzedaży, w sieci salonów łazienkowych BLU. To niewątpliwy sukces marki która swoje początki zaledwie w drugiej połowie 2015r. Czas podsumowań poprzedniego roku już jest za nami, teraz patrzymy w przyszłość i działamy nieustannie, aby osiągnąć wyznaczone cele przez Piotra Kulazińskiego, założyciela marki Azario.
Nie mogę zdradzić szczegółów, ale zapewniam, że będą odpowiedzią na potrzeby rynku. Wpisując się w panujące trendy zastosowaliśmy bardzo ciekawe połączenia formy i dekoracji. W nowych kolekcjach pojawią się również przepiękne płytki podłogowe, którymi zachwyciłam się na targach Cevisama. Patchworkowe wzory, ale w odświeżonym stylu – mówi Aneta Kubasiewicz z biura Blossom Design, projektant marki Azario.

Źródło artykułu: Ryneklazienek.pl

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku