Kolekcja Laghi od La Torre

Wzornictwo baterii z kolekcji Laghi La Torre zachwyca starannie dopracowanymi detalami. Cała gama włoskiej, ekskluzywnej armatury dostępna jest w sieci salonów BLU.
Kolekcja Laghi będzie doskonałym dopełnieniem łazienek urządzanych w wysokim standardzie. Połączenie delikatnie zaokrąglonych form z prostymi płaszczyznami, to ponadczasowe wzornictwo, które zachwyci każdego. Wiele produktów w kolekcji stwarzają możliwość kreacji dowolnej przestrzeni łazienkowej, w zestawie odnajdziemy baterie umywalkowe, wannowe, wannowo-natryskowe, bidetowe.

Wiele możliwości

Baterie umywalkowe dostępne są w dwóch wysokościach. Różnorodność produktów pozwala na stworzenie spójnej aranżacji. Standardowa, z możliwością montażu na umywalce o wys.15,6 cm oraz wyższa o wys. 32,1 cm., przeznaczona do umywalek stawianych na blacie. Inną możliwością aranżacji strefy umywalki jest montaż baterii podtynkowej. Wiele opcji pozwala na wybór odpowiedniej baterii dostosowanej do naszych potrzeb. Kolekcja Laghi zaskakuje bogactwem wariantów.
Aranżując strefę wanny do wyboru mamy zarówno rozwiązania natynkowe, jak i podtynkowe. Ciekawą propozycją, która doskonale sprawdzi się w małych łazienkach jest zestaw baterii wannowej z natryskiem. Na szczególna uwagę zasługuje podłogowa bateria wannowa, która w zestawieniu z wanną wolnostojącą stworzy elegancki duet.
Strefę prysznica możemy zaaranżować za pomocą zestawu podtynkowego z baterią 2-funkcyjną, do wyboru mamy zestaw standardowy oraz z baterią termostatyczna. W przypadku zestawów natynkowych, w kolekcji odnajdziemy dwie propozycje baterii z deszczownicą. Podobnie jak w przypadku baterii podtynkowych, również mamy dwa warianty: zestaw z baterią standardową oraz zestaw z baterią termostatyczną. W kolekcji Laghi od La Torre znajdziemy również baterię bidetową, która będzie dopełnieniem całej armatury w projektowanym wnętrzu.

Włoska precyzja

Kolekcja Laghi została zaprojektowana przez włoskiego projektanta Marco Poletti, absolwenta Politechniki w Mediolanie, założyciel Poletti Studio.Projektant na swoim koncie ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie, ponad 700 projektów produktów, ponad 2500 publikacji. Współpracował przy projektach armatury, mebli, ceramiki m. in. Bialettti, Cisal, Ceramica Cielo, Eurolegno, Jacuzzi, MD Studio, Cerasa. Ponadto, Marco Poletti współpracował również z domami mody, min. Missoni, Zara, Valentino, Zegna, Ferre. Marco Poletti jest laureatem wielu konkursów m. in. Belarus Award w 2014 i IIDEX Canada w 2015 za kolekcję LAGHI, La Torre Rubinetteria. W 2002 roku zdobył prestiżowe wyróżnienie ADI DESIGN INDEX compasso d’Oro, za kolekcję armatury "Moon" stworzoną dla marki Bongio.

Rodzinna firma

La Torre jest włoską, rodzinną firmą z tradycjami, istniejącą od 1960 r. Wysokiej klasy armatura łazienkowa i kuchenna są chętnie stosowane przez architektów zarówno w prywatnych apartamentach jak i budynkach użyteczności publicznej. Bogaty katalog artykułów, sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą produkty spełniające ich oczekiwania. Wszystkie artykuły powstają z wielką dbałością o poszanowanie środowiska naturalnego. Armatura marki La Torre uczestniczy w systemie Water Label, inicjatywie zrzeszającej producentów zaangażowanych w promowanie efektywnego zużycia wody poprzez poprawę wydajności produktów. Do każdego wytworzonego towaru dołączana jest etykieta informująca o zużyciu wody, dzięki czemu konsument może identyfikować i porównywać oszczędzające wodę baterie.

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku