Nowe kolekcje płytek w naszej ofercie

W najnowszej ofercie salonów BLU odnajdziecie trzy nowe kolekcje, które zaskakują oryginalnymi wzorami i kolorystyką. Produkty dedykowane dla wymagających klientów, urzekają grą faktur i nieoczywistymi połączeniami. Przyglądamy się bliżej trzem kolekcjom: Pravia, Bireno i Mareda.

Pravia

Delikatne kwiaty, wzory przywołujące na myśl sielskie klimaty. Kolekcja Pravia stworzona dla wszystkich ceniących florystyczne wzory i łagodne odcienie. W kolekcji odnajdziemy pięć elementów. Podstawą kolekcji są dwie jasne płytki różniące się rodzajem wykończenia – do wyboru mamy gładką lub strukturalną powierzchnię. Jasne, bazowe płytki możemy połączyć z dekorem przypominającym przetarte, patchworkowe wzory oraz oryginalnym dekorem składającym się z czterech elementów. Całość stworzy w naszej łazience niezwykłą dekorację w formacie 132 x 89,8 cm. Płytka jest mrozoodporna, dzięki czemu bez obaw możemy stosować ją także na tarasie, czy balkonie. Uzupełnieniem kolekcji jest matowa, rektyfikowana płytka podłogowa w formacie 59,8 x 59,8 cm.

Bireno

Kolekcja Bireno inspirowana jest pięknem marmuru. Klasyczna elegancja połączona z wyrazistymi dekoracjami stworzy niezwykłe wnętrze. Kolekcję możemy zastosować w łazience, pięknie prezentuje się także w kuchni, czy korytarzu. Bireno to płytki w połysku dostępne w dwóch kolorach: jasnym i ciemnym. Dzięki temu we wnętrzu możemy stworzyć spójne, kontrastujące kompozycje. W kolekcji odnajdziemy dwie, gładkie bazowe płytki w kontrastowych kolorach, jasną płytkę strukturalną, dekor i mozaikę. Biała, kwadratowa w formacie 59,8x59,8 będzie dopełnieniem całej kolekcji. Na szczególną uwagę zasługuje geometryczny dekor, będący połączeniem jasnych i ciemnych elementów. Kolekcje inspirowane marmurem są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych, marmurowych powierzchni. Konkurencyjna cena marmurowych płytek w porównaniu do marmuru oraz uniwersalność zastosowań płytek sprawia, że są to produkty, które chętnie pojawiają się w naszych domach.


Mareda

W tej kolekcji odnajdziemy dwa kolory płytek z charakterystyczną, matową powierzchnią. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że płytki możemy dopasować do każdej stylistyki wnętrza. Poza dwoma płytkami bazowymi, w kolekcji odnajdziemy płytkę podłogową w formacie 44,8 x 44,8 cm i dekoracyjną płytkę z połyskującym, geometrycznym wzorem. Płytki przeznaczone na ściany, dostępne są w formacie 32,8 x 89,8 cm. Uzupełnieniem całej kolekcji jest jasna, heksagonalna mozaika, która idealne wpisuje się w aktualne trendy aranżacji wnętrz. Delikatny, strukturalny dekor nawiązuje do wzoru, który pojawia się na płytce dekoracyjnej.

Trzy nowe kolekcje w ofercie sieci Salonów BLU są ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań, ciekawych struktur i dekorów do łazienki. Każda z opisanych kolekcji otwiera przed nami wiele możliwości, dowolnej kreacji wnętrz. Najnowsze kolekcje: Pravia, Bireno i Mareda możecie obejrzeć w naszych salonach. Aktualne godziny otwarcia i dane kontaktowe salonów znajdziecie w zakładce KONTAKT.

Interesują Cię nowe kolekcje płytek? Napisz do nas!

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku