Beton we wnętrzu

Beton dodaje wnętrzu nowoczesnego charakteru, pozwala dowolnie kreować minimalistyczne przestrzenie. Chętnie wykorzystywany przez projektantów wnętrz, coraz częściej pojawia się w łazience.

Betonowe powierzchnie są nieodłącznym elementem stylu industrialnego, wprowadzają do wnętrza minimalistyczny, nieco surowy klimat. Pozornie chłodny w odbiorze materiał, jest coraz bardziej popularny we wnętrzach. Ciekawa struktura, faktura i kolorystyka otwiera przed projektantami wiele możliwości, jest niewyczerpalnym źródłem inspiracji.

Beton jest doskonałą bazą do wprowadzenia dodatkowego koloru do wnętrza. Neutralne barwy możemy połączyć z klasyczną bielą, czernią lub przełamać żywym odcieniem turkusu czy soczystej zieleni. Chłodny beton pięknie prezentuje się w towarzystwie surowego drewna, tworząc ciekawy kontrast. W zestawieniu z transparentnym szkłem, stalą będzie wspaniałym dopełnieniem współczesnych wnętrz.

Na wiele sposobów

Kolor, fakturę betonu możemy wprowadzić do wnętrza za pomocą tynków dekoracyjnych, płytek ceramicznych lub oryginalnych, dostępnych w wielu kolorach i rozmiarach, płyt wykonanych z betonu architektonicznego. Beton najczęściej pojawia się we wnętrzu jako okładzina ścienna lub podłogowa, ale może zostać wykorzystany w inny sposób. Doskonałe właściwości tego materiału, wysoka wytrzymałość, odporność na pękanie w połączeniu z zaawansowanymi procesami technologicznymi, pozwalają na na wykorzystanie tego materiału we wnętrzach mieszkalnych w rozmaity sposób. Betonowe meble, blaty, lampy, umywalki, brodziki zaskakują oryginalnymi formami i stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnego wyposażenia.

Azario Betonos

Kolekcja płytek podłogowych Azario Betonos dedykowana jest miłośnikom nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Płytki inspirowane strukturą betonu wzbogacono delikatnymi przetarciami. Cztery, stonowane kolory: Antracita, Beige, Blanco, Gris pozwalają dowolnie kreować wnętrze. Bogata kolorystyka umożliwia dowolne łączenie, tworzenie własnych kompozycji.

Wysokie parametry użytkowe sprawiają, że płytki możemy stosować w dowolnym pomieszczeniu: salonie, kuchni, łazience. Płytki dostępne w formacie 60 cm x 60 cm, możemy stosować zarówno na ścianach i podłogach.

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku