Miski wc bez rantów

Dbałość o higienę na najwyższym poziomie oraz mniejsze zużycie wody sprawiają, że miski ustępowe bez rantów coraz chętniej pojawiają się w naszych domach.

Prostota przede wszystkim

Miski bezrantowe, zwane także bezkołnierzowymi charakteryzują się praktyczną, prostszą konstrukcją pozbawioną rantu wokół misy. Oznacza to likwidację trudno dostępnych przestrzeni w których rozwijają się bakterie oraz zanieczyszczenia. Dzięki temu utrzymanie miski bez kołnierza w czystości jest wyjątkowo proste. Wnętrze miski pozbawione jest zakamarków, miejsc sprzyjających rozwojowi bakterii, czyszczenie nie wymaga używania silnych detergentów, środków czyszczących.

Oszczędność

Innowacyjne rozwiązanie wpływa także na zmniejszenie zużytej wody. Specyficzne ukształtowanie misy w połączeniu z optymalnym systemem spłukiwania pozwala na równomierne rozprowadzenie wody po całym wnętrzu misy. Dzięki temu pełne spłukiwanie wymaga mniejszej ilości wody niż w przypadku standardowych misek.

Nie tylko miski podwieszane

Miski bezkołnierzowe dostępne są zarówno jako miski podwieszane jak i stojące, z zewnątrz niczym nie różnią się od standardowych sanitariatów. Producenci coraz częściej oferują wybrane model miski ustępowej w dwóch wersjach, standardową oraz w wersji bez wewnętrznego kołnierza. Dodatkowo, większość modeli pokryta jest specjalną powłoką, która zapobiega osadzaniu się kamienia oraz zanieczyszczeń na ceramice.

Miski bez kołnierza są coraz chętniej wybierane przez klientów. Konstrukcja utrudniająca osadzanie się bakterii i zanieczyszczeń sprawia, że dbanie o czystość domowej toalety staje się prostsze. Brak tradycyjnego kołnierza wpływa także na oszczędność wody, dlatego warto wprowadzić takie rozwiązanie do naszej łazienki.

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku