IÖ Mufi

IÖ

IÖ Mufi to seria ceramiki o ponadczasowym wzornictwie, praktycznych i funkcjonalnych kształtach ułatwiających dbanie o porządek w naszych łazienkach.

Miska wisząca IÖ Mufi Spin Flux to bezkołnierzowa miska wyróżniająca się zarówno praktycznymi rozwiązaniami, jak i ponadczasowym wzornictwem. Ukryte mocowania i owalne kształty IÖ Mufi Spin Flux nie tylko nadają jej estetyczny wygląd, ale także sprawiają, że są wygodne i łatwe do utrzymania w czystości. Miska IÖ Mufi Spin Flux występuje w komplecie z wolnoopadającą deską slim z funkcją łatwego wypinania co dodatkowo ułatwia dbanie o higienę związaną z utrzymaniem toalety w czystości, a do szybkiego demontażu i montażu deski nie potrzebujemy już żadnych dodatkowych narzędzi.

Bezkołnierzowa miska wc IÖ Mufi Spin Flux to także innowacyjny system spłukiwania wirowego Spin Flux - gdzie woda pod ciśnieniem wydostaje się z pojedynczego kanału ukrytego na przedniej ścianie, tworząc intensywny wir wody, bezszelestnie i efektywnie dociera w każdy zakamarek, dokładnie czyszcząc muszlę przy każdym spłukiwaniu. Większa wydajność spłukiwania miski IÖ Mufi Spin Flux bezpośrednio przekłada się na mniejsze zużycie wody co ma znaczący wpływ na ochronę środowiska oraz niższe rachunki za wodę i odprowadzanie ścieków.

Innowacyjny system spłukiwania

Umywalka nablatowa IÖ Mufi, to ceramiczna umywalka wyróżniająca się zarówno praktycznymi rozwiązaniami, jak i ponadczasowym wzornictwem. Jest dostępna w dwóch rozmiarach: 48,5x35x13 cm oraz 60x41,5x14 cm, co pozwala na elastyczne dopasowanie do różnych rozmiarów łazienek.

Owalne kształty umywalki IÖ Mufi nie tylko nadają im estetyczny wygląd, ale także sprawiają, że są wygodne i łatwe do utrzymania w czystości. Komora umywalki zaznaczona delikatną krawędzią sprawia, że praktycznie cały obrys umywalki jest wykorzystywany, co jest nie tylko efektywne pod względem estetycznym, ale także funkcjonalnym gdyż w maksymalny sposób użyta jest powierzchnia, która łapie wodę podczas korzystania przez użytkownika.

Ponadczasowe wzornictwo miski WC i umywalki IÖ Mufi sprawia, że stanowią one trwałą i stylową część aranżacji łazienki. Prosta, ale elegancka forma zapewnia, że będą one pasować do różnych stylów wnętrz, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych a obłe kształty ułatwiają codzienne czyszczenie, a także pozytywnie wpływają na korzyści funkcjonalne.

Podsumowując, seria ceramiki IÖ Mufi to nie tylko praktyczna i funkcjonalna ceramika, ale również elementy łazienkowe o ponadczasowym wzornictwie, które doskonale wpiszą się w różnorodne aranżacje przestrzeni kąpielowej.

Kategorie
Seria
Cena
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Kategorie
Seria
Cena
-
Promocje
W magazynie
  • -46,37 zł
  • Nowy

Umywalka nablatowa, 48,5x35 cm
266 szt
Oszczędzasz 46,37 zł/szt
329,03 zł/szt 375,40 zł -46,37 zł

Podobne kolekcje

Dowiedz się więcej o kolekcji w najbliższym salonie

BLU Design Lab Kraków

pointIcon 30-418 Kraków
Zakopiańska 105 - Galeria Solvay Park

tel. 532 527 064
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 18:00
Sob. 10:00 - 15:00, Niedz Nieczynne
goToStore

BLU Design Lab Warszawa

pointIcon 03-219 Warszawa
Elektronowa 2

tel. 532 825 228 | 532 825 227
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 19:00
Sob. 10:00 - 16:00, Niedz Nieczynne
goToStore

Zapytaj o produkt
* Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności

Znajdź najbliższy salon BLU

Znajdź najbliższy salon BLU w Twoim mieście. Sprawdź godzinę otwarcia, dostępną ofertę oraz umów wizytę w dowolnym terminie.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.