< wróć do poprzedniej strony

Baterie podtynkowe i zestawy

Baterie i zestawy podtynkowe to jedne z głównych elementów wyposażenia naszej łazienki. Montaż podtynkowy sprawdzi się w przypadku generalnego remontu lub urządzania łazienki od podstaw, gdyż niezbędne jest do tego skucie płytek z miejsca, w którym ma znajdować się nasza bateria lub zestaw podtynkowy. Ukryty montaż w ścianie sprawia, że nasze pomieszczenie wygląda minimalistycznie i estetycznie. Wszelkie elementy połączeniowe, wężyki oraz rurki które zazwyczaj psują ostateczny wygląd łazienki są ukryte.

Baterie oraz zestawy podtynkowe występują w różnorodnych wersjach kolorystycznych oraz stylach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do naszej aranżacji. Oprócz kwestii wizualnych baterie oraz zestawy podtynkowe są niezwykle praktyczne. Zabudowa sprawia, że mamy mniej zakamarków w których zbiera się ciężki do wyczyszczenia brud.

Baterie podtynkowe występują w różnych wariantach obsługujących od 1 do 3 wyjść wody. Dodatkowym udogodnieniem stosowanym w niektórych modelach baterii podtynkowych jest wbudowany termostat. Dzięki któremu nie musimy martwić się o ciągłe ustawienia odpowiedniej temperatury wody. Taka funkcja również jest bardzo bezpieczna. Dzięki niej unikniemy poparzenia lub oblania się lodowatym strumieniem wody.

Wybierz idealny zestaw do Twojej łazienki:

Baterie umywalkowe - kliknij tutaj.

Baterie wannowe - kliknij tutaj.

Baterie prysznicowe - kliknij tutaj.

Baterie bidetowe i pisuarowe - kliknij tutaj.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.