< wróć do poprzedniej strony

Deszczownice i natryski

Cena
Producenci
Montaż baterii
Sterowanie baterią
Kolor baterii
W magazynie
Promocje

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Montaż baterii
Sterowanie baterią
Kolor baterii
W magazynie
Promocje

  • -300,00 zł
  • Deante

Zestaw natryskowy z deszczownicą
8 szt
Oszczędzasz 300 zł/szt
1 699,00 zł/szt 1999 zł/szt -300,00 zł
  • -154,98 zł
  • Deante

Zestaw natryskowy z deszczownicą, podtynkowy
5 szt
Oszczędzasz 154.98 zł/szt
1 444,02 zł/szt 1599 zł/szt -154,98 zł

Deszczownice i natryski prysznicowe to nowoczesne rozwiązania, coraz częściej stosowane w naszych łazienkach. Kąpiele w wannie są często zastępowane prysznicami, których konstrukcja jest nie tylko oszczędnością miejsca w pomieszczeniu, ale również naszego czasu i wody.

Deszczownica prysznicowa jest rodzajem głowicy natryskowej. Element ten montujemy do sufitu znajdującego się nad strefą prysznicową. Dzięki większej powierzchni strumień wody obejmuje całe ciało dodatkowo je masując, przez co nasze kąpiele stają się jeszcze bardziej przyjemne i relaksujące. Deszczownice występują zwykle w trzech kształtach:
    • okrągłym  - deszczownice talerzowe
    • kwadratowym
    • prostokątnym

Deszczownice pojawiają się w wariancie natynkowym lub podtynkowym. Elementem ten może być zarówno podłączony do zastosowanej przez nas baterii prysznicowe w miejscu podłączenia klasycznej słuchawki, jak również może być połączony bezpośrednio z baterią za pomocą rury poprowadzonej pod tynkiem. Jest to rozwiązanie niezwykle estetyczne, gdyż wszelkie połączenia są ukryte.

Możliwość szybkiego prysznica oraz relaksującej kąpieli z masażem uzyskamy również wybierając natrysk prysznicowy. Ten element pozwoli nam na praktyczne zaaranżowanie naszej strefy prysznicowej. Podczas poszukiwania odpowiedniego natrysku prysznicowego warto zwrócić uwagę na ich rozmiar, kształt, a także system regulacji przepływu, usuwania kamienia bądź zużycia wody.

Znajdź wyposażenie dopasowane do Twojej kabiny prysznicowej:

panele prysznicowe - kliknij tutaj

zestawy prysznicowe - kliknij tutaj

słuchawki prysznicowe - kliknij tutaj

akcesoria prysznicowe - kliknij tutaj