Azario Amunit

Azario

Kolekcja Azario Amunit, Bianco to płytki utrzymane w modnym, biało-kremowym odcieniu. Niestandardowy format 29×100 cm pozwala zaaranżować przestrzeń na wiele sposobów. Dekoracyjna, przecierana powierzchnia sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach, salonach lub kuchniach. Płytki ścienne w formacie 29×100 cm do wnętrz stylowych łazienek lub kuchni. Modny odcień ciemnej szarości uzupełnia oryginalna struktura nieregularnych zarysowań na ich powierzchni. Poprzecinany wzór dodaje im surowego, nowoczesnego charakteru.

Dekor Iryd Bianco to wyjątkowo dekoracyjne płytki do wnętrz. Oryginalny, prostokątny format 29×100 cm pozwoli uzyskać modne, wielkoformatowe powierzchnie w stylowych łazienkach i kuchniach. Dekoracyjne płytki do wnętrz Iryd Grafit to oryginalny akcent, który ożywi każdą monochromatyczną aranżację łazienek lub kuchni. Szara powierzchnia pokryta jest połyskującymi, nieregularnymi liniami, tworzącymi abstrakcyjny wzór. Gres podłogowy o oryginalnej, porysowanej powierzchni w matowym wykończeniu. Trwałe płytki nadają się do wnętrz i zastosowań przydomowych, ponieważ są niewrażliwe na ścieranie w klasie PEI4 i mrozoodporne. Doskonale uzupełnią aranżacje przestrzeni w stylu nowoczesnym lub minimalistycznym. Gres podłogowy o modnej,strukturalnej powierzchni. Te trwałe płytki możemy stosować we wnętrzach i przestrzeni przydomowej, ponieważ są wysokoodporne na ścieranie w klasie PEI4 i mają właściwości mrozoodporne. Stworzymy z nimi aranżacje w różnym stylu.

Kategorie
Cena
Promocje
W magazynie
Pomieszczenie
Grupa wymiarowa płytek
Wykończenie

Filtruj wg

Kategorie
Cena
-
Promocje
W magazynie
Pomieszczenie
Grupa wymiarowa płytek
Wykończenie

Podobne kolekcje

Dowiedz się więcej o kolekcji w najbliższym salonie

BLU Design Lab Kraków

pointIcon 30-418 Kraków
Zakopiańska 105 - Galeria Solvay Park

tel. 532 527 064
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 18:00
Sob. 10:00 - 15:00, Niedz Nieczynne
goToStore

BLU Design Lab Warszawa

pointIcon 03-219 Warszawa
Elektronowa 2

tel. 532 825 228 | 532 825 227
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 19:00
Sob. 10:00 - 16:00, Niedz Nieczynne
goToStore

Zapytaj o produkt
* Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności

Znajdź najbliższy salon BLU

Znajdź najbliższy salon BLU w Twoim mieście. Sprawdź godzinę otwarcia, dostępną ofertę oraz umów wizytę w dowolnym terminie.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.