Azario Diverto

Azario

Kolekcja drewnopodobnych płytek ściennych Azario Diverto to połączenie naturalnego piękna drewna z nowoczesnym stylem, tworzące unikalny i przyjemny klimat w Twoim wnętrzu. Złożona z dwóch głównych elementów - gładkiej płytki bazowej oraz płytki dekoracyjnej o strukturze chevronu - ta kolekcja wyraża harmonię między prostotą a wyrafinowaniem.

Płytki bazowe w odcieniach drewna Cream i Beige tworzą neutralne tło, na którym można budować różnorodne aranżacje. To doskonały wybór dla tych, którzy pragną ciepła i naturalności, bez rezygnacji z nowoczesnego designu. Drugim elementem kolekcji jest płytka dekoracyjna o fakturze chevronu. Ta strukturalna płytkę dodaje przestrzeni trójwymiarowej głębi i ruchu, przypominając charakterystyczny wzór siedzących obok siebie desek w stylu chevron. Efekt ten doda wnętrzu dynamiki i charakteru, przyciągając uwagę i nadając pomieszczeniu wyjątkowej wizualnej fascynacji.

Odcienie drewna Cream i Beige w kolekcji Azario Diverto to dwie różne interpretacje naturalnej palety barw drewna. Cream wprowadza do wnętrza subtelny jasny akcent, przypominając lekko rozjaśniony dąb, podczas gdy Beige nawiązuje do ciepłego odcienia drewna tekowego. Dzięki temu masz możliwość dopasowania kolekcji do swoich preferencji i istniejącej kolorystyki pomieszczenia.

Kategorie
Cena
Promocje
W magazynie
Pomieszczenie
Grupa wymiarowa płytek
Wykończenie

Filtruj wg

Kategorie
Cena
-
Promocje
W magazynie
Pomieszczenie
Grupa wymiarowa płytek
Wykończenie

Podobne kolekcje

Dowiedz się więcej o kolekcji w najbliższym salonie

BLU Design Lab Kraków

pointIcon 30-418 Kraków
Zakopiańska 105 - Galeria Solvay Park

tel. 532 527 064
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 18:00
Sob. 10:00 - 15:00, Niedz Nieczynne
goToStore

BLU salon łazienek Augustów

pointIcon 16-300 Augustów
Mazurska 21

tel. 539737534
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 08:00-18:00
Sob. 08:00-14:00, Niedz Nieczynne
goToStore

Zapytaj o produkt
* Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności

Znajdź najbliższy salon BLU

Znajdź najbliższy salon BLU w Twoim mieście. Sprawdź godzinę otwarcia, dostępną ofertę oraz umów wizytę w dowolnym terminie.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.