Azario Sandy

Azario

Kolekcja płytek Azario Sandy Fusion Beige to harmonijne połączenie piaskowo-beżowych odcieni, które przywodzą na myśl ciepło i spokój plażowego krajobrazu. Gładka płytka bazowa Sandy Fusion Beige  jest uzupełniona o płytkę ze strukturalną powierzchnią Sandy Fusion Beige Str., na której precyzyjnie wykonane, zaoblone, liniowe wyżłobienia dodają przestrzeni i głębi.

Przyciągającym uwagę elementem kolekcji, jest 3 elementowy dekor Uniwersalny Panel Sandy Fusion Beige Str. z motywem kwiatów i liści, wprowadzający do przestrzeni świeżość i delikatność. Te subtelne detale nadają wnętrzu charakteru i wyjątkowego uroku.

Rektyfikowane krawędzie płytek dodają kolekcji elegancji i precyzji, umożliwiając płynne przejścia między poszczególnymi elementami. Praktyczny format 29,8x89,8 cm ułatwia montaż i zapewnia harmonijny wygląd zarówno na mniejszych, jak i większych powierzchniach.

Matowa powierzchnia płytek nie tylko dodaje im elegancji, ale także ułatwia utrzymanie czystości przestrzeni, co sprawia, że są one idealnym wyborem do różnych pomieszczeń w tym łazienek, kuchni czy salonów.

Podsumowując, kolekcja płytek Azario Sandy Fusion Beige to idealny wybór dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego wnętrza atmosferę spokoju i harmonii. Dzięki jej naturalnemu wyglądowi i wysokiej jakości wykonania, pomieszczenie nabiera wyjątkowego charakteru, stając się miejscem relaksu i wypoczynku.

Kategorie
Cena
Promocje
W magazynie
Pomieszczenie
Grupa wymiarowa płytek
Wykończenie

Filtruj wg

Kategorie
Cena
-
Promocje
W magazynie
Pomieszczenie
Grupa wymiarowa płytek
Wykończenie

Podobne kolekcje

Dowiedz się więcej o kolekcji w najbliższym salonie

BLU Design Lab Kraków

pointIcon 30-418 Kraków
Zakopiańska 105 - Galeria Solvay Park

tel. 532 527 064
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 18:00
Sob. 10:00 - 15:00, Niedz Nieczynne
goToStore

BLU Design Lab Warszawa

pointIcon 03-219 Warszawa
Elektronowa 2

tel. 532 825 228 | 532 825 227
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 19:00
Sob. 10:00 - 16:00, Niedz Nieczynne
goToStore

Zapytaj o produkt
* Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności

Znajdź najbliższy salon BLU

Znajdź najbliższy salon BLU w Twoim mieście. Sprawdź godzinę otwarcia, dostępną ofertę oraz umów wizytę w dowolnym terminie.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.