Azario Infinity Ascrain Breccia

Azario

Kolekcja Azario Infinity Ascrain Breccia Poler to elegancka i unikalna opcja dla naturalnego kamienia, która dodaje stylu i charakteru każdemu wnętrzu. Jej szaro-beżowe tło stanowi bazę dla wydobywających się rdzawo-brązowych użyleń i przebarwień, co nadaje płytce wyjątkowego wyglądu.

Najbardziej charakterystyczną cechą płytek Infinity jest sposób, w jaki grafika na płytkach łączy się, dając możliwość łączenia płytek tak, by stworzyć ciągłość wzoru. Płytki tworzą płynne i harmonijne połączenie, jakby były jednym większym panelem. Daje to efekt nieskończonej ciągłości i estetycznej spójności. Wzór płytki Azario Infinity Ascrain Breccia Poler jest subtelnym, ale jednocześnie efektownym. Jest to wzór inspirowany naturalnym kamieniem, który nadaje płytkom unikalnego charakteru.

Dzięki polerowanej powierzchni płytki, odbija światło i tworzy efekt lustrzanego blasku, dodając elegancji i luksusu do przestrzeni. Format 60x120 sprawia, że płytki świetnie prezentują się zarówno na małych, jak i większych powierzchniach. Wyraźny rysunek Azario Infinity Ascrain Breccia Poler przyciąga uwagę i dodaje charakteru pomieszczeniu. Może on być używany na podłogach, ścianach, w łazienkach, kuchniach, salonach, tworząc indywidualny i stylowy wygląd.

Kolekcja Azario Infinity Ascrain Breccia Poler to idealny wybór dla tych, którzy szukają czegoś unikalnego i oryginalnego, zapewniającego piękno i trwałość przez wiele lat.

Kategorie
Cena
Promocje
W magazynie
Pomieszczenie
Grupa wymiarowa płytek
Wykończenie

Filtruj wg

Kategorie
Cena
-
Promocje
W magazynie
Pomieszczenie
Grupa wymiarowa płytek
Wykończenie

Podobne kolekcje

Dowiedz się więcej o kolekcji w najbliższym salonie

BLU salon łazienek Nowy Sącz

pointIcon 33-300
Zielona 45

tel. (18) 4490068
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 09:00-17:00
Sob. 09:00-13:00, Niedz Nieczynne
goToStore

BLU salon łazienek Białystok

pointIcon 15-399
Składowa 12

tel. 519 558 882, 538 460 802 , projektant 662 285 570
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 09:00-18:00
Sob. 09:00-14:00, Niedz Nieczynne
goToStore

Zapytaj o produkt
* Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności

Znajdź najbliższy salon BLU

Znajdź najbliższy salon BLU w Twoim mieście. Sprawdź godzinę otwarcia, dostępną ofertę oraz umów wizytę w dowolnym terminie.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.