Azario Infinity Ascrain Breccia

Azario

Kolekcja Azario Infinity Ascrain Breccia Poler to elegancka i unikalna opcja dla naturalnego kamienia, która dodaje stylu i charakteru każdemu wnętrzu. Jej szaro-beżowe tło stanowi bazę dla wydobywających się rdzawo-brązowych użyleń i przebarwień, co nadaje płytce wyjątkowego wyglądu.

Najbardziej charakterystyczną cechą płytek Infinity jest sposób, w jaki grafika na płytkach łączy się, dając możliwość łączenia płytek tak, by stworzyć ciągłość wzoru. Płytki tworzą płynne i harmonijne połączenie, jakby były jednym większym panelem. Daje to efekt nieskończonej ciągłości i estetycznej spójności. Wzór płytki Azario Infinity Ascrain Breccia Poler jest subtelnym, ale jednocześnie efektownym. Jest to wzór inspirowany naturalnym kamieniem, który nadaje płytkom unikalnego charakteru.

Dzięki polerowanej powierzchni płytki, odbija światło i tworzy efekt lustrzanego blasku, dodając elegancji i luksusu do przestrzeni. Format 60x120 sprawia, że płytki świetnie prezentują się zarówno na małych, jak i większych powierzchniach. Wyraźny rysunek Azario Infinity Ascrain Breccia Poler przyciąga uwagę i dodaje charakteru pomieszczeniu. Może on być używany na podłogach, ścianach, w łazienkach, kuchniach, salonach, tworząc indywidualny i stylowy wygląd.

Kolekcja Azario Infinity Ascrain Breccia Poler to idealny wybór dla tych, którzy szukają czegoś unikalnego i oryginalnego, zapewniającego piękno i trwałość przez wiele lat.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

close

Podobne kolekcje

Dowiedz się więcej o kolekcji w najbliższym salonie

BLU Design Lab Kraków

pointIcon 30-418 Kraków
Zakopiańska 105 - Galeria Solvay Park

tel. 532 527 064
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 18:00
Sob. 10:00 - 15:00, Niedz Nieczynne
goToStore

BLU Design Lab Warszawa

pointIcon 03-219 Warszawa
Elektronowa 2

tel. 532 825 228 | 532 825 227
[email protected]
Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 19:00
Sob. 10:00 - 16:00, Niedz Nieczynne
goToStore

Zapytaj o produkt
* Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności
Artykuły powiązane z kolekcją

Znajdź najbliższy salon BLU

Znajdź najbliższy salon BLU w Twoim mieście. Sprawdź godzinę otwarcia, dostępną ofertę oraz umów wizytę w dowolnym terminie.

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.